Bildirimler
Hepsini Temizle

Mail Hizmeti veren Firmalar  

RSS
volkan çalışkan
(@volkancaliskan)
Üye

Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin Web sayfamız ve 50 Adat mail box ımız şuan aynı firmada, Web adresimizden memnunuz ama mail alış verişlerimizde sorun yaşıyoruz bu yüzden mail hizmeti veren iyi bir firma arıyorum gerçi bildigim kadarıyla onlarda aracı yurtdışındaki server ları kiralıyorlar. Kısacası minumum sorun yaşayabilecegimiz bir firma arıyorum bu konudada önerilerinizi bekliyorum. İyi Çalışmalar....

Alıntı
Gönderildi : 22/02/2013 19:09
Mert Kibar
(@mertkibar)
Üye

mail hizmetini türkiyede sorunsuz veren firmaları yaziyorum..

Turkcell Süperonline

Sadecehosting

Natro

Türkiyede diğer firmalar bu saydığım firmalar kadar başarılı, mail hosting hizmeti veremiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/02/2013 03:07
Emre Ozcan
(@EmreOzcan)
Üye

Doruknet kullanıyoruz hiç memnun değiliz belirteyim. Kesintiler spam mailler bitmiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/02/2013 13:58
volkan çalışkan
(@volkancaliskan)
Üye

Doruknet e Eski Çalıştıgım firma bana tavsiye etmişti ama onlarda yeni çalışmaya başladıgı için pek güvenememiştim ama sadecehosting firmasını forumlarda çok begenildigini gördüm bakalım irtibata geçim nasıl bir teklif sunacaklar teşşekür ederimm

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/02/2013 02:21
emrullah_aydin
(@emrullah_aydin)
Üye

sadecehosting kullanıyorum gayet memnunum destek talebi gönderdiğimde 10-15 dk içerisinde cevap geliyor. İlgi alaka var. Sorun her yerde var bence olay destek alıp kısa sürede çözülmesi muhattap bulunabilmesi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/03/2013 13:34
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,
Maliyeti sizin için sorun olmayacaksa kesinlikle Microsoft tarafından sunulan Ofis365 öneririm.
Saygılarımla.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/03/2013 00:12
Özgür MAZLUM
(@ozgurmazlum)
Kıdemli Üye

Sadecehostingi denemedim ama diğer yazılan firmalarda yakın zamanda bir güncelleme yapılmadıysa spam mail ile ilgili çok ciddi bir çözüm olmadığını biliyorum. Kurumsal bir hat kullanıyorsanız turk.net üzerinden hizmet alabilirsiniz. Bireysel tarafta ise ihs yi öneririm Spam konusunda çok iddalı bir yazılımları var ben kişisel blog sayfamı orada host ediyorum. abartmadan söyleyebilirim %99 oranında spam engeli mevcut.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/03/2013 13:57
Paylaş: