Forum

Web Hosting Firmala...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Web Hosting Firmaları Hk.

7 Yazılar
7 Üyeler
0 Reactions
468 Görüntüleme
(@ahmetoner)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ;

Firmamız için önerebileceğiniz güvenilir , sağlam , sunucuları tıkanmayan bir firma önerebilir misiniz ? 

Gönderildi : 10/04/2012 21:34

(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member

Merhabalar ;

Firmamız için önerebileceğiniz güvenilir , sağlam , sunucuları tıkanmayan bir firma önerebilir misiniz ? 

Merhaba  ;

isimtescil   olarak   biliyorum iyi ve saglam kendini  kanıtlamış bi web hosting firması  fakat firmalara destek veriyormu bilemıyorum. bi gorusmesinizi   tavsiye ederilirim..

Gönderildi : 10/04/2012 21:59

(@MusabYardim)
Gönderiler: 67
Trusted Member

Çözüm Park sponsoru olan 
http://www.sadecehosting.com/

Gönderildi : 11/04/2012 12:35

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

İşi gerçekten hosting olan firmaları tercih etmenizde fayda var. Bu firmalar destek ve fiyat konusunda daha avantajlı oluyorlar.

IHS, natro ve markum hosterlar için ideal firmalardır.

Gönderildi : 21/04/2012 21:12

(@erdibasak)
Gönderiler: 2
New Member

Hocam benim kullandığım ve şiddetle tavsiye edeceğim firma net internet'tir. (www.tmg.tc - şu an yayında değil ancak hostumuzu net internet firması sağlamaktadır.)

Gönderildi : 26/08/2012 20:52

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Ben doruk net kullanıyorum ve gece  denemek için aramıştım  hemen destek oldular şuanakadar ise problem yaşamadım ayrıca fiyatlarda kalitesine göre çok iyi

Kolay gelsin  

http://www.doruk.net.tr/web_hosting/data_center.html

Gönderildi : 26/08/2012 21:18

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba artık neredeyse adam gibi çalışan ve belli sayıda domain barındıran bütün firmalar iyi hizmet veriyorlar. Hizmmetten çok sizin alacağınız spesifik bir hizmet alımı olacaksa buna göre seçim yapmanız lazım. Bunun dışında mail,web sitesi barındırma gibi hizmetleri zaten her hosting iyi veriyor denilebilir. İlla en iyilerle çalışacağım derseniz Anadolu Bilişim Hosting, Doruk net, Koç net, Sadece Hosting, Natro gibi firmalarla çalışabilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/08/2012 13:11

Paylaş: