Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Web Sitesi Üzerinden Masaüstüne Bağlanmak

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
384 Görüntüleme
(@GuneyYETKiN)
Gönderiler: 191
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar

Arkadaşlar ben bir websitesi yapmak istiyorum ve benim web siteme bağlanan kişilerin masaüstünü rdp yapıyormuş gibi yönetmek istiyorum.Mesela beni bir müşterim aradığında,ona program indirmek yerine websiteme yönlendirip web sitem üzerinden müşterinin masa üstüne bağlanıp destek vermek istiyorum.Böyle veya buna benzer web siteme koyabileceğim bir uygulama varmıdır? Teşekkür ederim.

Gönderildi : 14/01/2012 21:16

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Merhaba Log mein kullanabilirsiniz. Bizim iş yerinde siemens endüstriyel pclerde simatic isminde bir uygulama vardı buda dediğiniz yapıda bir sistem ama sanırım piyasada değilde sanayi ürünlerinde kullanılıyor.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 14/01/2012 23:59

(@GuneyYETKiN)
Gönderiler: 191
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Rıza hocam logmeinin sitesinden değilde kendi siteme giren kullanıcılara bir activex çalıştırtsam sonra kendi bilgisayarımda siteye girip uygulamayı yükleyen kullanıcıları yönetsem gibi.Araştırıyorum bulabilirsem benzeri birşey burda paylaşmak isterim.

Gönderildi : 15/01/2012 00:44

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Merhaba,
Bu tarz çok yazılım var ama piyasada pek kullanılmadığından ismini bilmediğim bir kaç tane var yazamıyorum. http://www.techinline.com/  inceleyebilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 15/01/2012 01:02

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Merhabalar

Arkadaşlar ben bir websitesi yapmak istiyorum ve benim web siteme bağlanan kişilerin masaüstünü rdp yapıyormuş gibi yönetmek istiyorum.Mesela beni bir müşterim aradığında,ona program indirmek yerine websiteme yönlendirip web sitem üzerinden müşterinin masa üstüne bağlanıp destek vermek istiyorum.Böyle veya buna benzer web siteme koyabileceğim bir uygulama varmıdır? Teşekkür ederim.

Bu söylediğinizi active x ile yapabilirsiniz ama Antivirusler bir zaman sonra exe'i logger olarak belirleyecektir işe yaramayacaktır. Teamviewer veya Rıza bey'in söylediği çözümler daha mantıklı geliyor. 

Ammy admin kullanıyorum hem ücretsiz hemde hızlı öneririm : ) 

Gönderildi : 07/02/2012 04:37

Paylaş: