Forum

Alışveriş sitesi ku...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Alışveriş sitesi kurmak

11 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
518 Görüntüleme
(@BulentUcar)
Gönderiler: 561
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Profesyonel boyutta alışveriş sitesi kurmak istiyorum, bankaların sanal pos entegrasyonu vb... Bu siteyi yapma konusunda tecrübeleri, teklifi olan, hazır paket sistemleri olan var mıdır ? Pm atabilirler.

Gönderildi : 08/12/2011 03:17

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
http://www.eticaret.com/  bu adamlar bu işi iyi yapıyor.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 08/12/2011 12:13

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Merhaba arkadaşlar,

Profesyonel boyutta alışveriş sitesi kurmak istiyorum, bankaların sanal pos entegrasyonu vb... Bu siteyi yapma konusunda tecrübeleri, teklifi olan, hazır paket sistemleri olan var mıdır ? Pm atabilirler.

Merhabalar,

Bende Neticaret ve Bilginet sistemlerini kullanmıştım. Her 2 sistemin de artıları eksileri mevcuttur. Satış Personeli ile görüşürseniz size demo ayarlayacaklardır. En doğru kararı kendiniz vermelisiniz.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 08/12/2011 13:42

(@BulentUcar)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler arkadaşlar.

Gönderildi : 09/12/2011 02:10

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Biz teşekkür ederiz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 09/12/2011 12:18

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Teşekkürler arkadaşlar.

Merhaba,

Hangi e-ticaret firması ya da firmaları ilginizi çekti? Demo talep ettiniz mi?

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 12/12/2011 13:14

(@BulentUcar)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler arkadaşlar.

Merhaba,

İyi çalışmalar.

Demo talep etmedim, o sitelerin referanslarına baktım da çok hoşuma gitmedi açıkçası... Halen daha aramaktayım...

Gönderildi : 13/12/2011 13:55

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Teşekkürler arkadaşlar.

Merhaba,

İyi çalışmalar.

Demo talep etmedim, o sitelerin referanslarına baktım da çok hoşuma gitmedi açıkçası... Halen daha aramaktayım...

Ücretlilerin yanında 2 adet te ücretsiz paylaşayım.

Biri magento, diğeri de Virtuemart.

Gönderildi : 16/12/2011 21:57

(@MusabYardim)
Gönderiler: 67
Trusted Member

Prestashop da inceleyebilirsiniz.

Gönderildi : 16/12/2011 22:36

(@Anonim)
Gönderiler: 0

profesyonal bir iş yapmak istiyorsanız açık kaynak kullanmak veya  destek alamayacağınız ürünler kullanmayın.

bu konuda bir müşterim için yaptığımız araştırma sonucu hemenal kullandık. uygulama iyi fakat pazarlamadan dolayı biraz problem çıkarıyorlar.

Ben en iyisi olarak seçtiğimiz halde dezavantajlarını yazayım.

Resim depolama mantalitesi iğrenç (images\01\02\05\12.jpg) tüm resimleri bu şekilde saklıyor. kendisine göre kategorize ediyor.

Resimleri farklı bir serverda tutamıyorsunuz. gösterseniz bile import ediyor.

FTP yok.

Api yada Database yok.

Muhasebe entegrasyonu için Nebim var. bunu kullanabilmek içinse 8 binlira cık ek bir maliyet doğuyor.

Gönderildi : 17/12/2011 15:28

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2209
Illustrious Member

Rereranslara bakarak yorum yapmak pek doğru olmaz belirttiğiniz e-ticaret projelerinin tamamı size tasarım yapma imkanı sunmaktadır. http://www.kartalyuvasi.com.tr/ hemenal.com tarafından yapılıyor mesela ama siz alt yapı ile beraber tasarımda yaptırrırsanız ortaya güzel şeyler çıkmaktadır.

bu konuda iyi sayılacak firmalardan HemenAL ve kobimasteri incelemenizi öneririm.

Gönderildi : 03/01/2012 14:16

Paylaş: