Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Toplu Tanıtım Maili

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
406 Görüntüleme
(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

Merhaba, Toplu email gönderimi hakkında 2 haftadır araştırma yapıyoruz. Birden fazla alternatif içerisinden kendi bünyemizde bu işi yapmak istedik. "Atomic Sender" lisansı almak istiyoruz. Elimizde müşterilerimize ait 100 bini geçen kurumsal mail adresleri var. Local’ de worgroup ortamında 1 mbit adsl bağlantımız var. Burada herhangi bir bilgisayar üzerinden Atomic Sender ile bu mailleri yollayabilirmiyiz ? Ne gibi engel ve sıkıntılarla karşılaşırız. Kendi web sitemiz var. Host eden firma ile mail gönderimi konusunda nasıl bir mütabakat sağlamalıyız ? TTnetle bir işimiz olurmu ? Göndereceğimiz ticari maillerle ilgili başka nelere dikkat etmeliyiz ? Görüş ve Önerilerinizi bekliyorum.

Gönderildi : 17/08/2009 19:44

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

programı bilmiyorum yalnız, gönderim aralığına dikkat etmelisiniz. Ör: bir defada 50 den fazla kişiye mail göndermemeniz lazım. aradan 20 ile 30 dk sonra diğer part ı gönderebilirsiniz. Bu şekilde olur

ancak adsl ile sağlıklı olacağını sanmıyorum zira adsl ile direk spam listte oldugunuz için mailleriniz büyük ölçüde her 10 kişiden 2 kişiye gitmeyecektir.

Gönderildi : 17/08/2009 19:55

(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

İyi gunler arkdasin soyledigi gibi bir sorun bizim sirkette de var

sirketimiz uyelerine fatura bilgilerini gondermek istiyor. Yanlız gonderim adresi oldukca fazla 10 bin civarında

Bu maillari gonderirken sıkıntı yasamamak icin (Blocklist ...) ne yapmak gerekli Exchange Server ve Sdsl hat ile bu yapilabilirmi ?

yada nasıl bi sistem kurmak gerekir

Gönderildi : 01/09/2009 20:20

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

2. postu okumadınız sanırım.

Gönderildi : 01/09/2009 21:52

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Mailchimp kullanabilirsiniz. http://mailchimp.com/ buraya abonelik yapıp buradan tanıtım maillerini gönderebilirsiniz.

Gönderildi : 05/11/2013 12:52

(@mertkibar)
Gönderiler: 855
Noble Member

biz aşağıdaki linkte yazan programı kullanıyoruz.. ayda en az 3000 mail gönderiyoruz.. program çok başarılı..

http://www.cozumpark.com/forums/thread/383262.aspx

inceleyin düşünürseniz, iletişime geçebilirsiniz.

Gönderildi : 05/11/2013 17:47

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

Bu tip işlemler için kendi sunucunuzu kullanmanıza hiç gerek yok. Bu size çok fazla yönetimsel iş yükü getirecektir. Diğer arkadaşların belirttiği gibi mail gönderimi için smtp bilgileri vere yada yazılımı üzerinden kendi gönderimini yapan mail gönderim firmalarından hizmet almanız en mantıklı yolu.

Gönderildi : 06/11/2013 12:19

Paylaş: