Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Web Sayfası ( Öneri)

12 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
339 Görüntüleme
(@samilaltundal)
Gönderiler: 505
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Firmamımızın web sayfası yapılacak şu an bir web sayfası var ama sil baştan yapılacak, Freelance istenmiyor, bundan önce yapan arkadaş freelance olduğundan ve destek vermediği için böyle bir istek var, bir firmaya vermek istiyoruz bu işi, tavsiye edebileceğiniz firmalar var ise çok sevinirim.

Gönderildi : 31/05/2009 20:28

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Şamil  benimle iletişime geçersen öneri de bulunacağım

Gönderildi : 31/05/2009 23:44

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Mail atabilirmisin, msn de değilsin/bende değilim pek

[email protected]

Gönderildi : 01/06/2009 02:59

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bazı firmalardan fiyat teklifi almaktayız pek piyasıyı bilmediğim için size sormayı uygun gördüm 2500 $ gibi bir fiyat aldık, bize biraz fazla geldi,  web sayfasında pek bir özellik olmayacak güncellenmeyecek vs.

Gönderildi : 02/06/2009 19:35

(@ugurdasdemir)
Noble Member

Kurumsal çalışmalarda bu fiyat bence çok uygun sonuçta size özel yeni bir tasarım ve uygulama geliştirileceği için  ve daha sonraki bakım v.s anlaşmalarda içinde yer alıyorsa güzel bir teklif 

Gönderildi : 07/06/2009 11:28

(@korhankoseoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

2500 $ standart güncellenmeyecek bir site için çok çok pahalı bir rakam. İzmir'den örnek vereceğim ;

Bir firma, bu tarz siteleri 250$ + kdv ye yapmakta. İstediğiniz zaman güncellemeleri ücretsiz yapabilmekte.

Fakat benim size önerim eğer böyle bir şirketi İstanbul'da bulabilirseniz ona yaptırmanız.

Gönderildi : 15/06/2009 13:24

(@ugurdasdemir)
Noble Member

2500 $ standart güncellenmeyecek bir site için çok çok pahalı bir rakam. İzmir'den örnek vereceğim ;

Bir firma, bu tarz siteleri 250$ + kdv ye yapmakta. İstediğiniz zaman güncellemeleri ücretsiz yapabilmekte.

Fakat benim size önerim eğer böyle bir şirketi İstanbul'da bulabilirseniz ona yaptırmanız.

Bu iş bu kadar düştümü 250 $   güzelmiş [:D]

Gönderildi : 22/06/2009 12:18

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Merhaba,

Bu anlamda profesyonel diyebileceğim bir tasarımcı var, daha önce TrabzonSpor kulübunde de çalışmış yeteneki iyi bir insandır istersen onunla irtibata geçmene yardımcı olabilirim.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 22/06/2009 12:49

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim 3 yerden teklif aldık verdik yönetime eğer 3 üde negatif olursa sizin ile irtibata geçmek isterim

Gönderildi : 29/06/2009 03:36

(@Anonim)
Gönderiler: 0

merhaba;

şamil bey siteyi yaptırdı iseniz yaptırdığınız firma bilgilerini özelden alabilirmiyim

teşekkürler 

Gönderildi : 14/10/2009 19:51

(@samilaltundal)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Kriz nedeniyle diyebilirim yaptırmadık, ama size tavsiyem www.grimor.com ile çalışmanız.

Gönderildi : 14/10/2009 20:01

(@Anonim)
Gönderiler: 0

teşekkürler grimorla irtibata geçtim

iyi çalışmalar

Gönderildi : 15/10/2009 05:37

Paylaş: