Forum

Cloud exchange mail

Bildirimler
Hepsini Temizle

Cloud exchange mail

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
742 Görüntüleme
(@volkantipi-2)
Gönderiler: 376
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bir mali müşafir firmasına destek veriyorum. Standart pop3 mail kullanılıyorlar. Haliyle kota sorunu vs. oluyor sürekli. Kota sorunu olmayacak ayrıca daha düzgün bir yapı olması için exchange kullandırmak istiyorum. Cloud olarak bunu düzgün yapan bir yer var mı? Nereden destek alabilirim?

Gönderildi : 28/04/2020 15:45

(@cumhuraltan)
Gönderiler: 703
Üye

Selamlar @VolkanTipi

Office 365 paketlerini inceleyebilirsiniz  sadece mail Kullanmak  istiyorsanız  Exchange online Plan 1 ve Plan  2  paketlerini inceleyebilirsiniz direkt  olarak Microsoft  sağlıyor  bu hizmeti. Portal üzerinde de  Office  365  üzerine olduka  fazla  sayıda makale mevcut  inceleyebilirsiniz.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "ÇÖZÜLDÜ" olarak işaretleyerek benzer problemi yaşayanlara yardımcı olabilirsiniz.

Gönderildi : 28/04/2020 16:52

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Eğer office 365 fiyat olarak maliyetli gelir ise hosted exchange hizmeti veren kurumları inceleyebilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/04/2020 17:12

(@volkantipi-2)
Gönderiler: 376
Honorable Member
Konu başlatıcı

Gönderen: @cumhuraltan

Selamlar @VolkanTipi

Office 365 paketlerini inceleyebilirsiniz  sadece mail Kullanmak  istiyorsanız  Exchange online Plan 1 ve Plan  2  paketlerini inceleyebilirsiniz direkt  olarak Microsoft  sağlıyor  bu hizmeti. Portal üzerinde de  Office  365  üzerine olduka  fazla  sayıda makale mevcut  inceleyebilirsiniz.

Yönlendirme için teşekkürler. Birşey daha danışma istiyorum. Full sürümünde şöyle bir olay var. 

"Bir lisansa kullanıcı başına 5 telefon, 5 tablet ve 5 PC veya Mac bilgisayar dahildir"

Ben bir mail alıp 5 bilgisayarın orjinal office kullanmasını sağlayabilir miyim? Yasal bir sıkıntısı var mı?

Gönderildi : 28/04/2020 17:14

(@erdemyaglikara)
Gönderiler: 1165
Noble Member

Merhaba,

Bir kullanıcıya ait en fazla 5 bilgisayara kurulum yapabilirsiniz. Tek bir lisans alıp diğer kullanıcılara ofis programı kurulum yaparsanız illegal kurulum yapmış olursunuz.

Gönderildi : 28/04/2020 17:27

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Bahsi geçen kurulumu zaten yapamaz çünkü hepsinde bu durumda aynı kişi ile login olmalı ki bu da tüm belgelerin herkes tarafından görüşmesi demek, yani illegal lisanslama dışında kullanımda pek mümkü değil. 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/04/2020 20:33

Paylaş: