Forum

ağdaki paylaşılan o...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] ağdaki paylaşılan ortak klasör bağlanma sınırı

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
253 Görüntüleme
(@feritguler)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba,
firma içindeki windows 10 bilgisayarımda ortak bir klasör oluşturduk 45-50 bilgisayar bağlanıyor ama 20 den fazla bağlantı vermiyor yeterli bağlantı sayısını geçti gibi bir hata alıyoruz.teşekkürler

Gönderildi : 21/05/2024 00:38

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4436
Co-Helper

Forumda arayınız bu konular mevcut, evet win10 gibi client os'larda böyle bir sınır var büyük ölçekli paylaşım için kullanılamazlar.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/05/2024 01:30

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33131
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, adı üstünde "Client-Server". Bu kadar çok bağlantı yapacaksanız bir server işletim sistemi almanız şart, client işletim sistemini server gibi kullanmanıza Microsoft izin vermiyor. Lisanslama ve ticari modele aykırı çünkü.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/05/2024 17:40

(@dck34)
Gönderiler: 29
Eminent Member

Gerekli cevaplar iletilmiş, ek olarak bu ayar paylaşılan dosya özellikleri - gelişmiş paylaşım da eş zamanlı kullanıcı sayısı olarak belirtiliyor. Orada 20 kişiye kadar artırabiliyorsunuz. 

Gönderildi : 28/05/2024 23:53

Paylaş: