Forum

Klasör Şifrele...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Klasör Şifreleme Yardım

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
400 Görüntüleme
(@necatiaydogan)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba herkese,

Bir klasörü şifrelemek istiyorum fakat şifrelenmiş bu klasörü başka bir bilgisayara kopyalamasam bile orada da şifreli olarak kalmaya devam etmesine ihtiyacım var. Çeşitli şifreleme programlarına baktım ama hepsinde programı kurmak gerekiyor ama ben programı tüm bilgisayarlara kurabilecek durumda değilim maalesef.

Ek olarak şifrelenmiş bu klasörün içerindeki exe yi masaüstüne koyduğum bir bat dosyası ilede çalıştırmaya devam edebilmem gerekli.

Gönderildi : 25/05/2016 20:21

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Merhaba,
Bunun yerine gerekli klasörü bir ortama kopyalayıp bu ortama, yetkiler doğrultusunda erişim verseniz olmuyor mu?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 25/05/2016 23:57

Paylaş: