Forum

YapıKredi Bankası I...

Bildirimler
Hepsini Temizle

YapıKredi Bankası Int. Şubesi Problemi

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
514 Görüntüleme
(@resulsoydas)
Gönderiler: 1623
Noble Member
Konu başlatıcı

YapıKredi Bankasının internet şubesi ile ilgili bir problemim var. Şöyle ki; Bankanın sitesine giriyoruz. Internet Şubesi bağlantısından Bireysel 'i seçiyoruz. Önce Boş bir sayfa geliyor. Altta veri aktarılıyor diyor. Sonra sayfa biraz daha doluyor ve yine bekliyoruz. Bir süre sonra sayfa geliyor. sizce problem neden kaynaklanıyor olabilir.

Denediklerim;

1-Firewall'dan kaynaklanabileceği düşüncesi ile bilgisayarı direk başka bir hat olan ADSL modeme bağlayarak denedim. Sonuç Aynı

2-Bilgisayarda Panda Cloud Antivirus var. Servislerini durdurup denedim. Yine aynı.

3-Farklı browser'lar ile denedim. Benzer şekilde problem devam ediyor.

4-Browser'ların geçmiş/temp'lerini temizleyip denedim.

[url= http://i.hizliresim.com/d2d68p.jp g" target="_blank">http://i.hizliresim.com/d2d68p.jp g"/> [/img][/url]

Gönderildi : 10/09/2015 18:42

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1644
Üye

Merhaba,

SO tarafında geçenler bizde bir sorun yaşadık, sorun hala devam ediyor mu ?

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 15/09/2015 18:33

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1623
Noble Member
Konu başlatıcı

Evet Bizde SuperOnline Fiber kullanıyoruz. Başka sitelere girebildiğimiz için ISP ile ilgili olabileceği aklıma gelmemişti. Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm switch kaynaklı bir problem var dedi ve arıza kaydı açtı. Umarım sorun budur ve çözülür. İyi Çalışmalar.

Merhaba,

SO tarafında geçenler bizde bir sorun yaşadık, sorun hala devam ediyor mu ?

Gönderildi : 01/10/2015 18:22

Paylaş: