Forum

teknik dokuman!!!

Bildirimler
Hepsini Temizle

teknik dokuman!!!

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
466 Görüntüleme
(@ertugrulkarahisar)
Gönderiler: 126
Estimable Member
Konu başlatıcı

Arkadaslar selam,

Teknik konular hakkında bildiginiz gibi İnter -net  uzerinde çok sayıda dokuman bulmak mumkun..

sizleirinde önerisini almak istedigim husus şu :

Örneğin Microfost Server ürünlerinde .RDS ,DNS,Active Directory ,Networking gibi konuları sade ve uygulamalı olarak

en iyi anlatan dokuman yada bilgilere ulaşacagımız  yer hangileridir..(ingilizce dokumanlar)

Örneğin Micrisoft Kitaplarımı,microsoft teknik sayfalarımı , saybex gibi teknik dokumanlarmı ?

Microsoft eğitimi veren arkaslar ,hangi dokumanları kullanmaktadır... 

direk URL adresi yaad dokuman iismleri soyleyebilirlermi ...

tşk.. 

Gönderildi : 09/02/2015 18:47

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Arkadaslar selam,

Teknik konular hakkında bildiginiz gibi İnter -net  uzerinde çok sayıda dokuman bulmak mumkun..

sizleirinde önerisini almak istedigim husus şu :

Örneğin Microfost Server ürünlerinde .RDS ,DNS,Active Directory ,Networking gibi konuları sade ve uygulamalı olarak

en iyi anlatan dokuman yada bilgilere ulaşacagımız  yer hangileridir..(ingilizce dokumanlar)

Örneğin Micrisoft Kitaplarımı,microsoft teknik sayfalarımı , saybex gibi teknik dokumanlarmı ?

Microsoft eğitimi veren arkaslar ,hangi dokumanları kullanmaktadır... 

direk URL adresi yaad dokuman iismleri soyleyebilirlermi ...

tşk.. 

Microsoft ile ilgili birinci el bilgi kaynağı Microsoft'un Technet'idir. Microsoft eğitimlerini veren MCT ünvanına sahip kişiler için özel eğitim dokumanları vardır. 

Gönderildi : 11/02/2015 14:08

(@KorayBiLGiN)
Gönderiler: 13
Active Member

Merhaba,

Rahmi Bey'e katılıyorum. En doğru ve güvenilir kaynak TechNet forumlarıdır... Bunun dışında Lynda.com portalında da eğitim videoları son derece kaliteli hazırlanmaktadır. 

İyi çalışmalar dilerim. 

Gönderildi : 27/02/2015 02:12

Paylaş: