Forum

Fortigate 90D - Bel...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fortigate 90D - Belirli Web Sitelerine Full İzin Vermek

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
549 Görüntüleme
(@DurmusAYDOGDU)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

www.opel.com.tr adresi " personal vehicles " kategorisine dahil olmasına rağmen sadece bu kategoriyi açmak yetmiyor. Sitenin içerisinde konfigatör sayfasına tıkladığımız zaman içerikler görünmüyor.

Teker teker kategorileri açtım ve " secure websites " kategorisini açtığımda site tam anlamıyla görüntülendi.

Böyle bir sorunla karşılaştığımızda izleyeceğimiz basit ve net bir yol var mıdır ?

Yardımlarınızı rica ediyorum,

Gönderildi : 06/10/2016 13:12

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

cihazın loglarında o sityeye girmek istediğinizde sizin neden engellediği yazıyor olabilir

Gönderildi : 06/10/2016 13:24

(@iskenderavci)
Gönderiler: 17
Eminent Member

Merhaba,

www.opel.com.tr adresi " personal vehicles " kategorisine dahil olmasına rağmen sadece bu kategoriyi açmak yetmiyor. Sitenin içerisinde konfigatör sayfasına tıkladığımız zaman içerikler görünmüyor.

Teker teker kategorileri açtım ve " secure websites " kategorisini açtığımda site tam anlamıyla görüntülendi.

Böyle bir sorunla karşılaştığımızda izleyeceğimiz basit ve net bir yol var mıdır ?

Yardımlarınızı rica ediyorum,

belirlediğimiz sitelere hangi yolu izleyerek izin verebiliyoruz 80 kullanıcının hepsi internete çıkamıyor ama belirlediğim 5-10 siteye çıkmaları gerekiyor nasıl bir yol izleyebilirim FG 100D V5.4.2

Gönderildi : 14/12/2016 16:48

Paylaş: