Forum

firewall urun tavsi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

firewall urun tavsiyesi

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
460 Görüntüleme
(@inanodabasi)
Gönderiler: 130
Estimable Member
Konu başlatıcı

oncelikle herkese selam..

ben yaklasik 100 kisilik bir lokasyon urun tavsiyesi istiyorum...hali hazirda cyberoam 35 ing kullaniyorum,ama daha mevcut kullanici sayisi 70 i gecince kasiliyor  cogu seyi yasaklamama ragmen...bana 100 kullanicili bir lokasyon icin performans ve filtreleme olarak onerebileceginiz bir urun varmi ,mevcut butcem 3500 dolari gecmeyecek sekilde...tabi lisanslamada dahil...

Gönderildi : 15/03/2016 12:50

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Forti derim, aslinda pek çok ürün bu gam da birbirine benzer ama tek sorun bütçeniz olabilir, malum forti cyberoam a göre biraz daha kurumsal.

100D alabilirsiniz, isterseniz Neslihan hanimdan teklif alabilirsiniz

[email protected]

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/03/2016 01:00

(@inanodabasi)
Gönderiler: 130
Estimable Member
Konu başlatıcı

tskler hocam,neslihan hanima mail atacam..

Gönderildi : 16/03/2016 10:58

(@m-oguzhanozkurt)
Gönderiler: 1323
Noble Member

Draytek 3900 ve WCF Content Filter lisansı bütçenizin 1/3 fiyatına istediklerinizi karşılar diye düşünüyorum. Bir çok müşterimde 200-400 kullanıcılı yerlerde çalışyor ürün. Konu ile ilgili Draytek Türkiye Distribütörü Simet Teknoloji ile görüşebilirsin, satış öncesi destek veriyorlar.

Gönderildi : 16/03/2016 12:07

(@MuharremGOKTAS)
Gönderiler: 269
Reputable Member

Hakan UZUNER:

Merhaba,

Forti derim, aslinda pek çok ürün bu gam da birbirine benzer ama tek sorun bütçeniz olabilir, malum forti cyberoam a göre biraz daha kurumsal.

100D alabilirsiniz, isterseniz Neslihan hanimdan teklif alabilirsiniz

[email protected]

Hakan bey merhaba yillardir cyberoam kullanicisi oldugum için merak ettim hangi açidan Forti Cyberoamdan daha kurumsal. Sadece kullanici olarak soruyorum lütfen yanlis anlamayin. 

Gönderildi : 16/03/2016 14:18

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Merhaba, yanlış anlamadım merak etmeyin 🙂 aşağıdaki görsel yeterli olur herhalde? ( cyberoam = sophos)

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/03/2016 13:48

(@MuharremGOKTAS)
Gönderiler: 269
Reputable Member

Cyberoam destek olarak inanılmaz hızlı. Online chat veya uzak bağlantı ile 5 dk da destek alıyorum ve genel olarak çok memnunum. 

Gönderildi : 19/04/2016 19:56

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Ben ürüne kötü demiyorum zaten 🙂 bu Trend Micro, Symantec, Mcafee ya da Acronis, Veeam, Arcserve durumlarına benziyor. Özetle herkesin her ürün ile iyi veya kötü anıları ve tecrübeleri olur ama birde genel kabuller vardır, ben bunu paylaşmak istedim. Yani bu ürünü alabilirsiniz kullanabilirsiniz çünkü sizinde çalıştığınız şirketin iş ihtiyaçları için yeterlidir, örneğin bir banka, telekom, gsm için işler değişir.

Gönderildi : 20/04/2016 23:33

Paylaş: