Forum

Fortianalyzer 100c ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fortianalyzer 100c hk.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
525 Görüntüleme
(@GokhanErol)
Gönderiler: 481
Prominent Member
Konu başlatıcı

Yaklaşık 2 aydır 80c ile fortianalyzer kullanıyoruz. Kurum içinde kim hangi sitede ne kadar zaman geçirmiş, hangi sitelerde ne kadar süre video izlemiş veya hangilerinden download yapmış, downloadlarının büyüklükleri ne ve ne download etmişler. Bunların kayıtlarını görmemiz mümkün mü? Bunun için nasıl bi ayar gerekiyor. Şimdiye kadar, girilen sitelerin loglarını görüyordum fakat bunu pfsense ilede bedavaya yapabiliyordum. Fortianalyzerda bu bahsettiğim şeyleri yapabilir miyim?

Gönderildi : 20/07/2013 01:18

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Raporlar kısmından istediğiniz seçimleri yapıp raporlar alabilirisiniz. Analyzer üzerinde tutulan logların her türlü raporlamasını yapabilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 21/07/2013 00:32

Paylaş: