Forum

exchange server ile...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] exchange server ile altta yazı yazmak

Ali_KOCA
(@ali_koca)
Üye

Merhaba

exchange server 2013 kullandığımız sistemde kullanıcıların mail atarken en altta silik olarak çıkacak ve bizim belirlediğimiz yazı fontunda bir yazı yazmak istiyoruz. Alttaki bir biçim fakat dediğim gibi aralarında boşluk ve silik çıkacak. ben kural kısmında baktım fakat silik, alttaki gibi boşluk yapmıyor. yada ben yapamadım

 

Bu e-posta mesajı ve ekleri gönderildiği kişi ya da kuruma özeldir ve gizlidir. Ayrıca hukuken de gizli olabilir. Hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklanamaz ve yayınlanamaz. Mesajın yetkili alıcısı değilseniz hiçbir kısmını kopyalayamaz, başkasına gönderemez veya hiçbir şekilde kullanamazsınız. Eğer mesajın yetkili alıcısı veya yetkili alıcısına iletmekten sorumlu kişi siz değilseniz, lütfen mesajı sisteminizden siliniz ve göndereni uyarınız. Mesajın içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından, saklanmasından, gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve sisteminizde yaratabileceği zararlardan sorumlu tutulamaz.

Şirketimiz hakkında bilgi almak için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

This e-mail and its attachments are private and confidential to the exclusive use of the individual or entity to whom it is addressed. It may also be legally confidential. Any disclosure, distribution or other dissemination of this message to any third party is strictly prohibited. If you are not the intended recipient, you may not copy, forward, send or use any part of it. If you are not the intended recipient or the person who is responsible to transmit to the intended recipient, please contact the sender by reply e-mail and destroy all copies of the original message and its attachments. The sender and do not warrant for the accuracy, currency, integrity or correctness of the information in the message and its attachments. R shall have no liability with regard to the information contained in the message, its transmission, reception, storage, preservation of confidentiality, viruses or any damages caused in anyway to your computer system.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 24/06/2021 11:47
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,
https://www.cozumpark.com/exchange-server-2013-uzerinde-disclaimer/ bunu incelediniz mi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/06/2021 13:19
Paylaş: