Forum

Exchange Online Pro...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Exchange Online Protection Kullanıcı spam bildirim mailinden "release" i çıkartmak

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,026 Görüntüleme
(@birolbenli)
Gönderiler: 115
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Exchange online protection servisini kullanıyoruz. Kullanıcılara giden karantina maillerinden "release to inbox" butonunu nasıl çıkarabiliriz? Bir yolu var mıdır?

image

Teşekkürler,

Gönderildi : 10/07/2020 13:14

(@umitseyhan)
Gönderiler: 367
Üye

Birol Hocam selam,

EOP üzerinde spam filter menüsüne geldiğinde sağ alt tarafta configure end-user spam notifications ayarı var. Oradan yapabilirsin. Aşağıdaki link de yardımcı olacaktır.

https://docs.microsoft.com/en-us/microsoft-365/security/office-365-security/configure-your-spam-filter-policies?view=o365-worldwide

Bilgine.

Gönderildi : 20/07/2020 12:29

(@birolbenli)
Gönderiler: 115
Estimable Member
Konu başlatıcı

@umitseyhan

Selam Ümit Hocam,

Dediğiniz gibi end-user spam notification'a girdim fakat burada sadece notification zamanlaması ve dili var.

Bunun dışında giden maili nasıl customize edeceğim yada maildeki linkleri nasıl çıkarabileceğimle ilgili bir bölüm göremedim. 

Yanlış yere mi bakıyorum acaba? Makalede de göremedim.

image

Gönderildi : 20/07/2020 20:25

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Selam, bildiğim kadarı ile öyle bir seçenek yok çünkü bun kaldırırsanız o mailin bir anlamı olmaz, zaten mail açıyorsanız insanlar o link ile maillerini release etmesi için konulmuş, yani o derece bir kişiselleştirme olacağını sanmıyorum office 365 üzerinde. En azından şu anda yok diyebiliriz, malum bulut hızlı gelişiyor eğer senin gibi çok istek ve geri bildirim gelir ise ekleyebilirler, ancak bu istekleri de zaman planına alıyorlar.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/07/2020 10:32

Paylaş: