Forum

Intelligent Message...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Intelligent Message Filter (IMF) Ayarları

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
353 Görüntüleme
(@zafercalikoglu)
Gönderiler: 292
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar

Şirket olarak web sayfamızı yeniledik yalnız,iş basvuru bölümünden form dolduruluduğunda mail gelmemekteydi,sorunu araştırdım mail sisteme geliyor yalnız otomatik olarak arsivleniyordu bu sorunu message filtreing ayarlarında When bloking message kısmında arcihive kısmını değiştirerek no action sectim web sayfasından basvuru formu artık gelmeye basladı yalnız bu seferde çok fazla spam mail leri şirketimize düşmeye başladı ,bu ayarı tekrar archive moduna getiri p sadece o mail adresinden gelen maillerin spam olarak görünmesini engellemejk için ne yapabilirim ,[email protected] den  [email protected]  bu adrese geliyor mailller ,insan kaynakları için tanımlamış oldugum mail adresidir,akıllı mesaj ayarları ile ilgili 1-2 döküman okudum yalnız durumu çözmüş değilim henüz,

yardımlarınız için şimdiden tşk ler,

İyi çalışmalar

Gönderildi : 13/04/2009 20:45

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

IMF ile alakalı aşağıdaki makaleyi inceliyebilirsiniz.Sadece tek bir adresi bloklamak istiyorsanız Sender Filtering uygulayabilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/blogs/exchangeserver/archive/2008/04/21/_3101_ntelligent-message-filter-_3101_mf.aspx

Gönderildi : 14/04/2009 02:00

Paylaş: