Forum

owa ya ie7 den eriş...

Bildirimler
Hepsini Temizle

owa ya ie7 den erişiliyor yeni mesaj dediğimizde mesaj yazma alanı x gösteriyor ve yazılmıyor

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
458 Görüntüleme
(@kazimates)
Gönderiler: 667
Noble Member
Konu başlatıcı

merhabalar,

exchange server 2003 ve buna owa ile internet explorer 7 den bağlanıp yeni mesaj yazmak istediğimizde kime, bilgi, gizli ve konu alanlarına yazı yazılabilirken mesajı asıl yazaıp meramımızı anlatacağımız kısımda sol üst köşede kırmızı bir X çıkıyor bu text alanına birtürlü birşey yazılamıyor. bu pencereyi ie7 için nasıl active edebiliriz?

şimdiden herkese teşekkür ederim. 

Gönderildi : 17/11/2008 01:25

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

sol alt tarafta seçeneker vardır. oraya girin ve orta kısımlarda Message veya Mail Security olacak. ordan s/mime yi yükleyin...

kolay gelsin

Gönderildi : 17/11/2008 02:06

(@kazimates)
Gönderiler: 667
Noble Member
Konu başlatıcı

hocam dediklerinizi yaptım ve orada ki butona tıkladım fakat neticesinde herhangi bir değişiklik olmadı bu s/mime upgrade ile ilgili herhangi bir respond da almdım acaba hiç mi yüklemedi emin olamadım ama netice olarak bana yükledim veya yüklemedim gibi bir uyarıyı vermeden update bile yapmış olduğunu farzetsem de neticede problem aynı şekilde devam ediyor ama firefox ile açtığımda ise bunu hiç yapmıyor. bu arada unutmadan söyliyeyim ki başka serverlere ait owa larda da bu problemi yapıyor yoksa diyorum acaba benim bilgisayarda mı birşey var veya ie7 de mi birtakım ayarlamalar yapmak gerekli?

Gönderildi : 18/11/2008 03:35

(@mahmutcifci)
Gönderiler: 43
Trusted Member

Kazım Bey Merhaba

Linkteki  güncelleştirmeyi Exchange sunucunuzda denermisiniz, bende aynı problemden bu güncelleme ile kurtuldum.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=41275DEC-4C01-4C41-AA64-C9DBE5EA3F7E&displaylang=en

Gönderildi : 27/01/2011 03:16

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

http://www.ugurdemir.net/2010/09/exchange-server-2003-owa-ie8-sorunu/  IE7 ve IE8 için ilemi gerçekleştirebilirsiniz.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 09/02/2011 16:43

Paylaş: