Forum

Gelen Maillerin Kim...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Gelen Maillerin Kim Tarafindan Okundugu veya Cevaplandigi.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
323 Görüntüleme
(@oktaysunak)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Bir kac müsterim firmalarinda bir adet mail adresi kullaniyorlar ([email protected]). Üc yada dört kullanici ayni mail adresini kullaniyor ve ayni adresten cevap veriyorlar müsterilerine. Dogru bir kullanim degil, bende Exchange ortamina tasimaya calisiyorum fakakt istenilen bir özellik konusunda yardimlarinizi rica ediyorum.

Sorum firmaya gelen mailleri kimin okudugunu ve kimin cevapladigini takip edebilme yöntemi varmi? Yani kullanici gelen kutusuna baktiginda firmaya gelen bir maile diger kullanicilar tarafindan cevap verilmis veya okunmus ise o mail ile ilgili bir islem yapmayacak.

Tesekkürler

Iyi Calismalar

Gönderildi : 21/02/2016 22:38

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32997
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

IMAP kullanarak bağlanır ise herkes en azından okunduğunu görür ancak yinede kimin okunduğu bilgisi olmayacaktır, ayrıca cevaplanan mailler de çok sağlıklı sync olmuyor, bence bu müşteriyi office 365 e geçirin exchange kullaınıcı deneyimi yaşarlar, herkese bir mail artı birde shared mailbox açarsınız kullanıcı başına 12TL sanırım bence çok güzel bir çözüm olur.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/02/2016 23:55

Paylaş: