Forum

exchange 2010 mail ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange 2010 mail atma problemi

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
355 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba

exchange 2010 var. iki gündür sıkıntı yaşıyorum. maillerin gidip gelmesi bir anda duruyor. servisler normal gözüküyor. tekrar resetliyorum. kapatıp açıyorum. yarım saat sonra  kendi kendine tekrar geliyor. anlamadım gitti

Gönderildi : 28/01/2015 12:05

(@guneyoktayli)
Gönderiler: 227
Reputable Member

Merhaba

exchange 2010 var. iki gündür sıkıntı yaşıyorum. maillerin gidip gelmesi bir anda duruyor. servisler normal gözüküyor. tekrar resetliyorum. kapatıp açıyorum. yarım saat sonra  kendi kendine tekrar geliyor. anlamadım gitti

Bu tarz durumlar hep can sıkıcı ve insanı boğar, gerer durup dururken! Şimdi birçok kişi bende dahil olmak üzere çözüm önerilerini sunmadan birkaç soru sormamız gerekecek belkide bu sizi yine boğacaktır, bu yüzden öncelikli olarak sakin olup, düşünelim ve uygulamaya geçelim derim;

- Herhangi bir yazılım kurulumu, hizmetlere hizmet eklenmesi veya otomatik güncelleştirme yaptınız mı?
- Exchange mount log klasörünün boyutu, disk kapasiteniz ve exchange ile yazılımsal olarak etkilenecek bir donanım kontrolünüz var mı?
- Exchange server'ı (Exchange Kurulum dosyalarını) repair denediniz mi?

Bunlara vereceğiniz yada diğer hocalarımızın soracakları soru ve cevaplar ile İNŞAALLAH çözüme ulaşırız.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 30/01/2015 12:16

Paylaş: