Forum

Sender Information ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sender Information for Outlook.com Delivery

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
473 Görüntüleme
(@TufanNAKKAS)
Gönderiler: 29
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Hotmail'e bankalar'dan gelen maillerde yeşil kalkan icon u bulunmakta. Güvenli gönderenler listesinde oldukları için. Bende çalıştığım kuruma aynı şeyi yapmayı istiyorum. Gönderdiğimiz maillerin yanında aynı icon çıksın. Bunun için microsoft tarafında  "Sender Information for Outlook.com Delivery" adlı bir form bulunmakta. Bu formu doldurduğumuzda outlook.com' un güvenli gönderenler listesine eklenmiş oluyor muyuz? Aramızda daha önce başvuran arkadaşlar var ise nelere dikkat etmeliyiz bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. 

Gönderildi : 04/12/2014 23:18

(@TufanNAKKAS)
Gönderiler: 29
Trusted Member
Konu başlatıcı

Bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Gönderildi : 05/12/2014 18:11

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhabalar,

Hotmail'e bankalar'dan gelen maillerde yeşil kalkan icon u bulunmakta. Güvenli gönderenler listesinde oldukları için. Bende çalıştığım kuruma aynı şeyi yapmayı istiyorum. Gönderdiğimiz maillerin yanında aynı icon çıksın. Bunun için microsoft tarafında  "Sender Information for Outlook.com Delivery" adlı bir form bulunmakta. Bu formu doldurduğumuzda outlook.com' un güvenli gönderenler listesine eklenmiş oluyor muyuz? Aramızda daha önce başvuran arkadaşlar var ise nelere dikkat etmeliyiz bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. 

http://www.hakanuzuner.com/index.php/hotmail-spam-sorunu-nasil-cozulur.html bunu incelermisiniz. 

Gönderildi : 18/12/2014 01:26

Paylaş: