Forum

inbox klasör&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

inbox klasöründe son 1 ay görünüyor

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
338 Görüntüleme
(@BarisKemiksiz)
Gönderiler: 150
Estimable Member
Konu başlatıcı

Windows 2012 üzerine exchange 2013 kurulu 1 posta kutusunda aniden geçmiş tüm mailler yok oldu ve son 1 ay görünüyor 20 gün önceki yedekten geri dönüş yapıyorum owa ile bakıyorum mailler görünüyor ecp üzerinden pst'ye export ediyorum son 1 ayı export ediyor diğer mailler yine yok oluyor fikri olan varmı?

Gönderildi : 07/08/2014 00:55

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Ofis 2013 mü kullanıyorsunuz ayrıca gelen kutusunda v.s. bir filtreleme var mı?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 07/08/2014 12:39

(@BarisKemiksiz)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Office 2007 kullanıyoruz filtreleme yok webmailden bakıncada görünmüyor dediğim gibi yedekten döndüğümde görüyorum outlooku açtıktan sonra yok oluyor outlook üzerinde böyle bir filtreleme yapılmış olabilirmi gerçi farklı bilgisayarlardanda outlook hesabı ekledim yine aynısı oldu.

Gönderildi : 13/08/2014 14:35

(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member

Retention Policy uygulanmis olabilirmi.

Gönderildi : 14/08/2014 10:44

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Farklı bir makine pop3 hesabı kurulmuş ve sunucuda en 30 günlük dosya tut diye ayar tanımlanmış olabilir.

Kullanıcının şifresini değiştererek yedekten dönerseniz böyle bir ihtimal olup olmadığını anlayabilirisniz. 

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/08/2014 14:54

(@BarisKemiksiz)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Service pack kurunca sorun düzeldi iyi çalışmalar.

Gönderildi : 16/08/2014 08:17

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Geri bildirim için teşekkürler.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/08/2014 15:06

Paylaş: