Forum

Outlookta Kural Tan...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlookta Kural Tanımlama

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
402 Görüntüleme
(@BulentBaloglu)
Gönderiler: 233
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Outlookta gelen mailler için kural tanımlayabiliyorum. Mesela Ahmet Pınarcıdan gelen mailleri inbox'un altında, arkadaşların altında Ahpet Pınarcı klasörüne git diyebiliyorum ve oluyor. Aynı olayı mail gönderdiğim kişilerede yapmak istiyorum. Mesela Ahmet Pınarcıya gönderdiğim mailimi Gönderilmiş öğelerin altında arkadaş grubunun altında Ahpet Pınarcı klasörüne gönderilmesini istiyorum. Epey uğraştım. Bu kuralı tanımladığımda şu ana kadar göndemiş olduğum maillerin hepsini bu klasöre topluyor. Fakat yeni bir mail gönderdiğim zaman bu kural işlemiyor. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz...

Gönderildi : 04/09/2008 17:50

(@GokhanDOGAN)
Gönderiler: 780
Prominent Member

Selam 

Outlook 2007 de yeni kural oluşturun acılan kural sihirbazında "boş kuraldan başla" > gönderildikten sonra iletileri denetle den> belirtilen hesap üzerinden> belirtilen klasöre 

secenekleri isteğinizi karşılar. 

Gönderildi : 04/09/2008 17:57

(@BulentBaloglu)
Gönderiler: 233
Reputable Member
Konu başlatıcı

Selam 

Outlook 2007 de yeni kural oluşturun acılan kural sihirbazında "boş kuraldan başla" > gönderildikten sonra iletileri denetle den> belirtilen hesap üzerinden> belirtilen klasöre 

secenekleri isteğinizi karşılar. 

Outlook 2003 kullanıcısıyım

Gönderildi : 04/09/2008 17:59

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba Bülent Bey,

Outlook 2003 kullanıcısı içinde aynı işlem geçerlidir. Yani Araçlar / Kural ve Uyarılar açın gelen menüden yeni kural oluştur butonunu kullanarak yeni kural oluşturmayı açın daha sonra gelen pencerede "Boş bir kuraldan başla" seçeneğine tıklayın. 1. Adım sekmesinde "Gönderdikten sonra iletileri denetle" seçeneğini seçtikten sonra ilgili kuralınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Saygılar 

Gönderildi : 07/09/2008 09:29

Paylaş: