Forum

Exchange 2003te arş...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange 2003te arşivlenmiş mailleri geri yükleme

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
412 Görüntüleme
(@YildizSerkan)
Gönderiler: 71
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba iyi günler, bi firmada exchange 2003 kurulu. Daha önceki bilgi işlemci kullanıcıların maillerini 3 ayda bir arşivlenmesini sağlamış. Şimdi kullanıcılarda "Gelen Kutusu" nda 11. aydan önceki hiç bir mail gözükmüyor ancak Gelen Kutusunun altında oluşturulan klasörlere kural oluşturularak düşen mailler gözüküyor. 10, 9, 8 ... 3. ay'a kadar. Ben gelen kutusundaki mailleri tekrar görmek istiyorum ama Exchange 2003ten anlamıyorum, forumda da araştırdım ancak destek bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkürler.

Gönderildi : 02/11/2013 17:21

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Gelen kutusunda ki mailleri tekrar görmek istiyorum derken neyi kast ettiniz? Tam anlayamadım sorunuzu..

Gönderildi : 03/11/2013 04:33

(@YildizSerkan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Gelen Kutusunda ki mailler telefonda görünüyor ancak Outlookta görünmüyor hepsi silinmiş 3. ay ve 10. ayın tamamı şuanda sadece 11 ayı görebiliyorum. Exchange server da gelen kutum arşivlenmiş sanırım arşivlenmiş mailleri tekrar nasıl geri getirebilirim demek istedim

__

EXCHANGE 2003 Datalarından bi kullacının eski maillerini geri çıkarabilirmiyim acaba? Bilgiler resimdeki gibi

Gönderildi : 05/11/2013 16:19

(@YildizSerkan)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Sorunum hala devam ediyor. Exchange 2003te bir kullanıcıda format atmama rağmen yeni bir aya geçince sadece Gelen Kutusundaki mailler kayboluyor, ama gelen kutusuna oluşturduğum bir klasöre atmışsam maili orda duruyor. Çok ilginç bir sorun serverda arşivlemede yok, neden böyle bir sorun olmuş olabilir yardımcı olabilirmisiniz lütfen?

Gönderildi : 03/12/2013 21:32

Paylaş: