Disclaimer ekleme s...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Disclaimer ekleme sorunu  

  RSS
Ercan Ozkurt
(@ErcanOzkurt)
Üye

Merhaba ekteki makaleye göre Exchange 2007 üzerinde inside içerisinde disclaimer uygulamasını yaptım. Fakat sorunum şu ben mail atıyorum altta disclaimer çıkıyor. Karşı taraf da mail attığında alt taraftaki disclaimer 2 tane oluyor ve mailleşme oldukça bu artıyor. Ben bunu outside olarak kullanmak istiyorum ve ben mail attığımda bana cevap yazıldığında ben tekrar cevap yazdığımda bidaha çıkmasını istemiyorum. Bu şekilde benim attığımda 2 tane disclaimer çıkıyor.


http://cozumpark.com/blogs/exchangeserver/archive/2008/08/10/exchange-server-2007-ve-transport-rules-ile-disclaimer-uygulamas.aspx

Alıntı
Gönderildi : 21/08/2008 18:01
Bugra KESKIN
(@bugrakeskin)
Saygın Üye

Merhaba

kuralı yazarken Exception kısma gelince >  except when the message is from users inside or outside the organization kısmını check edin alta inside çıkacak orayı ouside yapın. istediğiniz olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/08/2008 19:01
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

merhabalar


arkadaşlar makalelerin sadece görselliğini kullanmayalım. detaylarını da okuyalım. makaleyi tam olarak okursanız eğer gerekli bilgiler verilmiş durumdadır.


kolay gelsin

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/08/2008 19:17
Ercan Ozkurt
(@ErcanOzkurt)
Üye

Sorunumu yanlış anlattım heralde. Ben dışarı mail attığımda disclaimer gidiyor. Mailime cevap yazılıyor ben de bu maile cevap yazıyorum. Bu şekilde baktığımızda ikinci kez alt tarafta disclaimer çıkıyor. Bu mail trafiği devam ettikçe bu artacak. Mailin altında 5 tane disclaimer olduğunu düşününce çirkin bir görüntü oluyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/08/2008 00:45
Paylaş: