Forum

BlackBeryy ye Excha...

Bildirimler
Hepsini Temizle

BlackBeryy ye Exchance kuramıyorum

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
390 Görüntüleme
(@veyselbuber)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

Blackberyy 9700 e kurmak istediğim exchange hesabını turkcell.blackberyy.com.tr sitesinden oluşturamıyorum. hesap doğrulama hatası veriyor.

iphone 4s de düzgün çalışıyor.

ne önerirsiniz.? teşekkürler

Gönderildi : 15/08/2012 21:31

(@SerkanPOLAT)
Gönderiler: 9
Active Member

Merhaba

Hesabı owa üzerinden yapılandırmayı denediniz mi? BİS servis hizmetini mi kullanıyorsunuz?Benimde şirketimde çok sayıda blackberry kullanıcısı var bazen hesabı pop/imap olarak yapıandırdığımızda hata verebiliyor fakat owa üzerinden yapılandırdığmızda sorun olmuyor. 

Gönderildi : 16/08/2012 12:36

(@resulkurekci)
Gönderiler: 155
Estimable Member

bis ayarlarını yaparken yanlıs bir yer yapıyorsunuz sanırım ekran goruntusunu paylaşırsanız yardımcı olabiliriz birde bis yaparsanız sadece gelen klasörünü görüceksiniz alt klasorlerde gorunsün isterseniz bes yapmanız gerekmektedir.

Gönderildi : 16/08/2012 12:55

(@veyselbuber)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

selamlar teşekkür ederim ilginize

sorun bes yapılandırmasının benim exchance yapılandırmamı algılayamamasından kaynaklanıyormuş.

müşteri hizmetleri iphone cihazların algılama yazılımlarının daha ileri düzeyde olmalarından dolayı sıkıntı olmadığını söyledi.

bes için gerekli yapılandırmayı tekrar yapacağım.

ben mailleri smarthost ile gönderip , pop3 collectorle alıyordum.beklememek için mx kayıtlarını yönlendirmemiştim. mx kayıtlarını da yönlendirdim artık 48 saat beklicez blaccbery mail alsın diye. :))

o zaman sıkıntı düzelecektir diye düşünüyorum....

Gönderildi : 17/08/2012 14:26

Paylaş: