Forum

Outlook u yahoo ya ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook u yahoo ya yonlendirme

23 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
1,201 Görüntüleme
(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

Mail hizmetini aldığınız yerin hızına göre değişebilir.Ama en geç 1 dakika içinde diğer hesaba düşmesi gerekir. 

Gönderildi : 30/07/2008 15:55

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Hayir hala dusmedi. Size sunu da belirtmek isterim ben contact ti dc uzerinde olusturdum ondan olabilirmi. cunku kullanicinin isminin bulundugu yerin icinde olmasi lazim denmisti. birde exchange hicbirsey yapmadim. Diger bir konu ise kullanicinin ozelliklerinde email adresses kisminda bu mail gorunmuyor eklemeye calistim ama ekleyemedim ondan da kaynaklaniyor olabilirmi?

Gönderildi : 30/07/2008 16:00

(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

Contact DC üzerinde oluşturulur zaten.Gönderdiğim linkteki gibi oluşturduysan sorun yok.

Kullanıcının özellikleri derken? yahoo ya maillerini yönlendirmek istediğin kullanıcının e-mail adresses kısmı mı? zaten bu tanımladığın contact burada  görünmez. 

İstersen konuşulan postları bir kez daha gözden geçir,belki nerede hata yaptığını göreceksindir.Çünkü zor bir işlem değil bu.Contact oluşturup mailini yönlendirmek istediğin kullanıcının özelliklerinden exchange general tabından  forward edeceksin o kadar.

Gönderildi : 30/07/2008 16:58

(@zafercalikoglu)
Gönderiler: 292
Reputable Member

en güzeli  contac oluşturup yönledirmen,diğer türlüoutlook kapalı oldgu sürece kural çalışmayabilir,

Gönderildi : 01/08/2008 14:58

Sayfa 2 / 2
Paylaş: