Anasayfa » Forum

ost to pst converte...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ost to pst converter  

Sayfa 1 / 3
  RSS
Akin BOREKCI
(@AkinBOREKCI)
Üye

Merhaba Arkadaşlar,

ost'yi pst'ye düzgün bir şekilde dönüştürebilecek bir program arıyorum. elinde olupta paylaşabilecek olan var mı?

Nette çok fazla program var fakat hepsi demo.

Acil ve önemli bir konu.

Teşekkürler.

Not: Bu konu daha önce açılmış fakat oradaki toollar işime yaramadı.  

Alıntı
Gönderildi : 12/01/2011 17:36
Bugra KESKIN
(@bugrakeskin)
Saygın Üye

Merhaba Akın

sana özel mesaj gönderdim 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/01/2011 17:44
Murat ÜŞEN
(@muratusen)
Üye

Merhaba,

Uzun zaman önce önüme bir OST koyup convert etmemi istemişlerdi, interneti biraz araştırıp sürekli ücretli uygulamalara denk gelmiş ve trial'leri ile bir yol kat edememiştim.

Daha sonra bir test kullanıcısının hesabını Exchange'e yapılandırıp OST'yi etkinleştirdim, daha sonra PST'ye convert etmek istediğim OST ile, test user'ının OST dosyasını yer değiştirip Outlook'u açtım, yeni bir PST yaratarak OST'deki tüm mail'ları PST'ye çektim.

Belki sizin istediğiniz bu değildi fakat konu ile ilgili olduğu için paylaşmak istedim.

Saygılar.. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/01/2011 22:00
KenanKuralay
(@KenanKuralay)
Üye

Merhabalar, 

OST yi PST ye çevirmem gerekiyor ama internette bulduğum tüm programlar ücretli.  Bildiğiniz bir yöntem yada program varmıdır.

Saygılar,  

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2011 21:23
 Anonim

hocam

banada lazım

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/02/2011 01:02
cemengin
(@cemengin)
Üye

valaha bu inanılmaz ürün banada lazım duyan bilen gören varsa haber etsin

pleaseeee

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/02/2011 10:54
Ali GOZEN
(@AliGOZEN)
Üye

Merhaba

benim de ost to pst ye ihitiyacım var bilen varsa free paylaşabilirse çok sevinirim.

Teşekkrüler

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/04/2011 12:25
Bugra KESKIN
(@bugrakeskin)
Saygın Üye

arkadaşlar bu programlar ücretlidir. ücretsiz bulamazsınız

ör: kernel exchange recovery

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/04/2011 12:35
Aytaç Odabaş
(@AytacOdabas)
Üye

Merhaba,

1 haftadır arıyorum malesef tüm programlar ücretli.  Elimde 2 gb lık bir Ost dosyası var ve pst ye çevirmem gerekli. Başka yöntemler kullanan varmı yada program önerisi olan? 

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/12/2013 15:01
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Özele bir program linki ekledim.Umarım işinize yarar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/12/2013 15:35
Emre GOZTURK
(@EmreGOZTURK)
Üye

[quote user="Aytaç Odabaş"]

Merhaba,

1 haftadır arıyorum malesef tüm programlar ücretli.  Elimde 2 gb lık bir Ost dosyası var ve pst ye çevirmem gerekli. Başka yöntemler kullanan varmı yada program önerisi olan? 

[/quote]

Yaklaşık olarak 1 yıl önce bana da lazım olmuştu intde bir hayli search ettikten aşağıdaki verdiğim program vasıtasıyla işimi hallettim.

OfficeRecovery 2008 Ultimate Enterprise 

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/12/2013 18:31
Aytaç Odabaş
(@AytacOdabas)
Üye

[quote user="Rıza SAHAN"]Özele bir program linki ekledim.Umarım işinize yarar.
[/quote]

[quote user="Emre GOZTURK"][quote user="Aytaç Odabaş"]

Merhaba,

[/quote]

Yaklaşık olarak 1 yıl önce bana da lazım olmuştu intde bir hayli search ettikten aşağıdaki verdiğim program vasıtasıyla işimi hallettim.

[/quote]

İlginiz için teşekkürler.

Rıza bey, gönderdiğiniz programı denedim.Ost yi search ediyor fakat herhangi bir netice vermiyor. Daha önce bunu kullanabildiniz mi?

Emre bey, genelde ortada dolaşan program bu  OfficeRecovery 2008 Ultimate Enterprise. Programı yüklüyoruz fakat bir çok uygulama var içinde. Tam olarak hangi exe yi çalıştırıp ost çevireceğimi bulamadım.   Ayrıca Windows 8.1 Pro kullanıyorum. İşletim sistemi de uyumlu olmayabilir. Yarın Windows 7 sistem ile deneme yapacağım.Program hakkında daha detaylı bilgi verirmisiniz. Hangi işletim sisteminde kulandınız ve ceviri yaptınız. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/12/2013 01:20
Emre GOZTURK
(@EmreGOZTURK)
Üye

[quote user="Aytaç Odabaş"]

[quote user="Rıza SAHAN"]Özele bir program linki ekledim.Umarım işinize yarar.
[/quote]

[quote user="Emre GOZTURK"][quote user="Aytaç Odabaş"]

Merhaba,

[/quote]

[/quote]

İlginiz için teşekkürler.

Rıza bey, gönderdiğiniz programı denedim.Ost yi search ediyor fakat herhangi bir netice vermiyor. Daha önce bunu kullanabildiniz mi?

Emre bey, genelde ortada dolaşan program bu  OfficeRecovery 2008 Ultimate Enterprise. Programı yüklüyoruz fakat bir çok uygulama var içinde. Tam olarak hangi exe yi çalıştırıp ost çevireceğimi bulamadım.   Ayrıca Windows 8.1 Pro kullanıyorum. İşletim sistemi de uyumlu olmayabilir. Yarın Windows 7 sistem ile deneme yapacağım.Program hakkında daha detaylı bilgi verirmisiniz. Hangi işletim sisteminde kulandınız ve ceviri yaptınız. 

[/quote]

Ben de 8.1 kullanıyorum problem yok çalışıyor.

Çalıştıralacak uygulama ise Recovery for Outlook olacak ve ost dosyanızı gösterip recover dediğiniz de direk .pst olarak recover eder.

Ben bir çok kez kullandım en iyi, en hızlı ve en kaliteli program bu olduğu kanaatindeyim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/12/2013 11:58
OZTURK Ramazan
(@OZTURKRamazan)
Üye

Elimde güzel bir program mevcut daha önce başıma gelen bir olaydan başarıyla kurtuldum hemen linki pm de paylaşıyorum 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/12/2013 12:10
OZTURK Ramazan
(@OZTURKRamazan)
Üye

malesef size pm gönderemedim mesaj sayım 10'u geçmek zorundaymış. 12 olarak gözüküyor ama anlamadım neyse programın adını paylaşıyorum rahatlıkla bulabilirsin. 

Advenced Ost Recovery Full 

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/12/2013 12:15
Aytaç Odabaş
(@AytacOdabas)
Üye

Ramazan bey mailden paylaşabilirmisiniz?   aytacodabas52@hotmail.com

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/01/2014 19:16
Ozgur Kalkavan
(@OzgurKalkavan)
Üye

[quote user="OZTURK Ramazan"]

malesef size pm gönderemedim mesaj sayım 10'u geçmek zorundaymış. 12 olarak gözüküyor ama anlamadım neyse programın adını paylaşıyorum rahatlıkla bulabilirsin. 

Advenced Ost Recovery Full 

[/quote]

konuyla alakalı değil ama...

özel mesaj ile ilgili kısımda bende sıkıntı yaşamaktayım... benimde mesaj sayım 10'dan fazla ancak özel mesaj atamıyorum.

sanırım o rakam aslında 20 filan ama uyarı olarak 10 gösteriyor 🙂 

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/01/2014 10:34
Salih PALA
(@SalihPALA)
Üye

Selam, böyle bir program elinizde hala mevcutsa benimle de paylaşabilirseniz sevinirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/04/2014 18:15
Levent ERDOĞMUŞ
(@LeventERDOGMUS)
Üye

Aynı sorundan mustaribim elinde olan arkadaşlar paylaşa bilirse sevinirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/07/2014 16:19
Sayfa 1 / 3
Paylaş: