Forum

Exchange pop3 conne...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange pop3 connector

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
355 Görüntüleme
(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18027
_
Konu başlatıcı

İyi akşamlar, 

Exchange 2010 için pop3 connector kullanılabilirmi?Pop3 connector mantığı nasıl işler.Exchange üzerinde ve hosting üzerinde tanımlanan email adresleri nasıl olmalıdır.Bu özelliği kullanan bir arkadaş yardımcı olabilirmi?

Teşekkürler.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/08/2010 00:58

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32981
Illustrious Member Yönetici

Merhaba Rıza

http://www.mapilab.com/exchange/exchange_pop3/

buradaki yazılımı kullanabilirsin. Buraya hosting firması üzerindeki mail adreslerini tanımlamana gerek yok , sadece iç ve dış mail adresleri eğer aynı ise tek bir hesap ile tum hosting üzerindeki mailboxlara erişim bunları alarak exch mailbox sunucusuna dağıtmaktadır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/08/2010 12:02

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Hosting firmasından pop3 hizmeti alıyorum. İçeriye bir server kurmak ve içerdeki serverdan pop3 olarak kendim dağıtmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ayrıca 2010 yada 2007 kiralıyacağım bir firma varmı tum özelliklerini kullanıp ayrıca kullanmak istiyorum

Gönderildi : 13/08/2010 12:15

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18027
_
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim Hakan hocam.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/08/2010 12:17

Paylaş: