global address list...

Bildirimler
Hepsini Temizle

global address list güncelleme  

RSS
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

Sistemde disable ettigim kullaniciları, outlookta mail atarken to: kısmına tıkladığımda hala görüyorum, hepsini bir ouda topladım, kullanıcılar mail atarken to:'ya bastıklarında domainde disable olan kullanicilari görmesinler. Nasil yapabilirim?

Alıntı
Gönderildi : 14/03/2010 01:29
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Öncelikle konu başlığını indexlemelerde çıkacak şekilde forum kurallarına uygun olarak açınız.Sorunuza gelince ise Gal adres defterini güncellemenizi öneririm.Arattırma yaparak forumda daha önce bu durumun konuşduğuna rastlayabilirsiniz.

Saygılarımla.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/03/2010 01:32
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

konuyu editledim ok, sorumun cevabı postların birinde yazıyordu : RUS servisinin update edilmesi mi?

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/03/2010 01:44
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Gal update bunun için güncel olmayan bir makinede outlook üzerinde gönder al butonunun kenarındaki oka tıklayarak adres listesini seçiniz.Sonra bakınız disable edilen kullanılır listeden yok olmuşmu bu işlem gerçekleşir ise gal dan kaynaklıdır problem siz denemenizi yapın ona göre ilerleyelim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/03/2010 16:51
 Anonim

[quote user="Rıza SAHAN"]

Merhaba,

Gal update bunun için güncel olmayan bir makinede outlook üzerinde gönder al butonunun kenarındaki oka tıklayarak adres listesini seçiniz.Sonra bakınız disable edilen kullanılır listeden yok olmuşmu bu işlem gerçekleşir ise gal dan kaynaklıdır problem siz denemenizi yapın ona göre ilerleyelim.

[/quote]

Teşekkürler Çok Yardımcı Oldu. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/01/2012 12:58
Paylaş: