OWA da inbox boş g&...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

OWA da inbox boş görünüyor.  

Mustafa Doğan
(@mustafadogan)
Üye

merhaba, kullanıcılarımızdan bir tanesinin Outlookunu exchange olarak tanımladım. varolan maillerini pst file ından çektim. ancak owa üzerinden baktığımda inbox boş görünüyor oysa outlook da mailler var. owa da görünen sadece gönderilmiş ve silinmiş klasörler iletileri. ne yapabilirim?

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 16/09/2009 19:43
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

merhabalar


localde outlook üzerinde mailler pst'de tutuluyor olmasın, kontrol edermisiniz.


kolay gelsin

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/09/2009 12:13
Mustafa Doğan
(@mustafadogan)
Üye

hayır önceden pop3 olarak tanımlıydı. pst nin yedeğini aldım ve outlook u exchange olarak tanımladım. iletileride import ettim. outlook da herşey normal. ama owa dan bakınca sadece silinmiş ve gönderilmiş öğeler görünüyor.


şunu denedim outlook da inbox da görünen ama owa da görünmeyen bütün mailleri inbox altında bir klasör açtım o klasöre mailleri attım. owa dan bakınca hem inbox altındaki klasör hemde içindeki ilteleri görebildim. ama yeniden inbox a taşıdığımda owa da mailler görünmüyor.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 18/09/2009 13:58
kahvecionur
(@kahvecionur)
Üye

Merhabalar,

 Bu konu ile ilgili benim de sorularım olacak. Maillerinin çoğu exchange üzerinde tutulan bir kullanıcım var. Fakat Owa`ya girdiğimde sadece yeni gelen iletiler görünüyor. Okunmuşlar ve outlook da mevcut olanları göremiyorum. Bunun sebebi ne olabilir acaba ?

Teşekkürler

 

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/04/2010 14:27
Paylaş: