Forum

Nebim V3'de Sipariş...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nebim V3'de Sipariş Bazlı İrsaliye Fiş Dökümü Almak

10 Yazılar
3 Üyeler
6 Likes
1,801 Görüntüleme
(@mtnturk)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Sipariş bazlı irsaliye fişi dökümü alabiliyormuyuz?

baktımda bulamadım.

Gönderildi : 22/02/2022 15:29

(@gokselarslan)
Gönderiler: 135
Estimable Member

görsel paylaştığım şekilde , irsaliye kontrol listesi raporlarının ek filtre alanlarında sipariş bazlı sevk var onu da seçerek deneyebilirsiniz.

1

Gönderildi : 23/02/2022 08:44

(@mtnturk)
Active Member
Konu başlatıcı

Yaptım irsaliye ref numarasi ile dökümü geldi ; ama yazdır seçeneği yok 

birde ürünlerin barkod kodlari yok tamam isimleri türkleri yaziyor metreleri yaziyor.

ama barkod kodları olmayinca teyid etme sıkıntısı çekiyoruz.

image

Filitleme sayfasıda ;

image

bu şekilde 

Gönderildi : 23/02/2022 08:58

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32984
Illustrious Member Yönetici

Metin Bey Nebim kendi kendine çalışan bir sistem değil, bunu aldığınız bayiden destek alaibliyor olmanız lazım, aksi halde forum üzerinden ürünü bu şekilde zor yönetirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/02/2022 13:37

(@mtnturk)
Active Member
Konu başlatıcı

@hakanuzuner anladim teşekkür ederim onlarinda sistemleri çok saçma geldi bana forum mantiği veya soru cevap mantiği yok 

çok basit bişey biliyorum. ama bilmeyince programı sıkıntı.

Gönderildi : 24/02/2022 13:50

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Metin Bey siz bedava hizmet istiyorsunuz ondan saçma gelmiştir. Ben 4 yıl nebim winner kullandım, o yüzde diyorum bu programı eğer bir şirket olarak kullanıyorsanız mutlaka bir bayi ile bakım anlaşmanız vardır aksi halde yönetemezsiniz. Ama sanırım siz kendi kendinizi geliştirmek için forumlardan yardım bekliyorsunuz. Yoksa bir şirket olarak bakım almanız gerekli, bu tür programların desteğini ne bizim ne de başka bir forumdan alamazsınız.

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/02/2022 13:53

(@mtnturk)
Active Member
Konu başlatıcı

@hakanuzuner forum mantiği ile düşündüm ben her neyse ya ticket açmak saçma geldiği için buradan yazmıştım.

Bu ileti 2 yıl önce Metin ÖZTÜRK tarafından düzenlendi

Gönderildi : 24/02/2022 14:14

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Metin Bey forum ortamı ücretsiz dayanışma için oluşturulan ortamlardır. Türkiye de veya yurt dışında benzeri forumları görebilirsiniz. Türkiye de tabi ki Çözümpark benzeri bir forum yok çünkü genelde kalan forumlar cep telefonu veya buzdolabı gibi ya da son kullanıcı sorunlarını tartışan forumlarken yurt dışında hala çok kaliteli bizim gibi kurumsal alanda içerik üreten ve yine kitlesi genelde kurumsal bilgi sistemleri çalışanları olan forumlar bulabilirsiniz.

Ancak genelde forumlara soru soran insanlar hali hazırda bu soruyu üreticiye doğrudan soramayan veya onlara sormuş olmasına rağmen cevap alamayan veya cevabı beğenmeyen insanlardır. Ya da kendisi sıfırdan örnek bir kod yazıyordur yani bir şey üretiyordur zaten soru soracağı bir üretici yoktur.

Ama örnek sizin durumunuzda sizin eğer bir destek paketiniz var ise foruma sormak yerine ticket açmanız çok daha doğru çünkü bu iş için o insanlar para alıyor, biz ise gönüllü destek olduğumuz için açıkcası keyfimiz ne zaman ister ise veya müsait olursak cevap veririz.

Özetle paranız var ve bir destek paketiniz de bulunuyor ise foruma soru sormanız nebim özelinde çok anlamlı değil. Ancak destek paketiniz yoktur ondan son çare tabi buraya sorabilirsiniz ama nebim özel bir program olduğu için terzi usulu şirketlere özel hizmet sunar, ondan forumdan destek almanız çok zaman kaybettirir size.

Özetle mantığınız yanlış ticket açmak her zaman forumdan hızlı dönüş sağlar çünkü ücretli bir hizmettir.

Gönderildi : 24/02/2022 14:42

(@mtnturk)
Active Member
Konu başlatıcı

aramızda düşünce farkı var. sağlık olsun.

teşekkür ederim.

Gönderildi : 24/02/2022 15:00

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Peki öyle olsun.

Gönderildi : 24/02/2022 15:27

Paylaş: