Forum

Microsoft Intune

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Microsoft Intune

4 Yazılar
2 Üyeler
4 Likes
1,291 Görüntüleme
(@barisgur)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar. Microsoft Intune konusunda eğitim alabileceğimiz bir kurs var mıdır acaba?

Ders kodunu Microsoft tarafında şöyle bırakayım; https://docs.microsoft.com/en-us/learn/certifications/courses/md-101t02

Gönderildi : 03/12/2021 15:49

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba Barış Bey,

Yetkili eğitim merkezlerini zaten siteden bulmuşsunuz onlar ile görüşebilirsiniz ama siz zaten bunu yapmışsınız. Eğitim olmamasının sebebi

1 - Eğitmen yok, yani intune bilen doğru düzgün uzman bile yokken eğitmen zor, olsa bile tecrübesi olmayabilir. Bu işi iyi bilen zaten eğitmenlik genelde yapmaz.

2 - Talep yok, yani siz tek kişi iseniz tek başınıza bu eğitimi alamazsınız zaten.

Örnek biz şirket olarak veriyoruz ancak eğitimi veren mühendisim çok iyi intune biliyor ve çok büyük şirketlerde bu projeleri yaptığı için adam gün fiyatı yüksek ve ona göre kapalı sınıf veriyoruz. Örnek intune kullanacak şirket bilgi işlem ekiplerine eğitim istiyor ona veriyoruz, ama siz açık sınıf çok zor bulursunuz. Bizde açık sınıf eğitim vermiyoruz bu arada. 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/12/2021 21:02
BGÜR and BGÜR reacted

(@barisgur)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

@hakanuzuner Cevap için çok teşekkür ederim Hakan Bey. Şirket tarafında geçiş yapacağımız için o yönde bir eğitim almak istiyoruz bizde zaten. 

Gönderildi : 03/12/2021 21:40

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

o zaman [email protected] ye mail atarsanız bu konuda iyiyiz, destek olabiliriz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/12/2021 21:56
BGÜR and BGÜR reacted

Paylaş: