Forum

Bildiğimiz tüm...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bildiğimiz tüm Network Eğitimi veren kurumlar hangileri ??

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
608 Görüntüleme
(@OrhanYILDIRIM)
Gönderiler: 47
Trusted Member
Konu başlatıcı

Network Eğitimi veren kurumların isimlerini paylaşırsanız sevinirim. Zira internette arama yaparken adı sık sık önümüze gelen kurumlar var. bunları zaten arama yapan herkes biliyor. Peki başka yerler yokmu ? varsa onlarıda sıralarsak hem benim için hemde benden sonra bu konuda araştırma yapan arkadaşlar için iyi olur. saatler günler boyu internette kursları aramak yerine bu saati kurs eğitmenlerini araştırarak geçirebiliriz diye düşünüyorum. 1 haftadr kurs araştırmaktan daha hocalar hakkında bilgi edinmeye başlayamadım bile...

Benim bildiğim ve görüştüğüm kurumları yazıyorum. bilgisi olan bizimle paylaşırsa sevinirim..

-Bilişim Eğitim ( Bakırköydekiyle görüştüm MCSE için 3240 TL CCNA için 900 fiyatları.)

-Netron ( Bakırköydekiyle görüştüm ama bikaç yerde daha var.Fiyat hakkında ve hocaların kim oldugu hakkında bilgi vermediler.Bence fiyatları çok yüksek söylemediklerine göre.)

-Bilge Adam ( Henüz görüşmedim ama internette biyerde 7200 rakamını gördüm gerçekten çok fazla geldi benim için.)

-Network Akademi ( kadıköyde fiyatı uygundu MCSE için 1200 TL CCNA için 720 TL fiyatı.Hocaları Bülent GÜR'müş)

-Bilimer ( Henüz görüşmedim. Bir bilgim yok.)

Gönderildi : 20/03/2009 14:39

(@TarikAtes)
Gönderiler: 36
Trusted Member

Ben Bilgeadam'dan  sistem&network eğitimi alıdm.  tek artısı kariyernoktası dene bir iş bulma sistemleri var.   benim dönemimde hiçbir sistemciyi sokamadılar işe, ne hikmetse yazılımcı arkadaşlar tıkır tıkır girdi. gerçi ben bittiğinin ertesi gün çok şükür işe girdim. Ben başka hoca görmediğim için hoca konusunda bişey diyemiyeceğim ama Ümit Ali Orman Hoca'yı bi araştır.

Gönderildi : 20/03/2009 15:25

(@OrhanYILDIRIM)
Gönderiler: 47
Trusted Member
Konu başlatıcı

Kursa ne zaman gitmiştin? birde ücreti hakkındada bilgi verirsen sevinirim.

Gönderildi : 20/03/2009 16:11

(@TarikAtes)
Gönderiler: 36
Trusted Member

Özelden yazdım

Gönderildi : 23/03/2009 13:51

(@UgurARDUC)
Gönderiler: 3
New Member

açıktanda yazsaydın bugün bizde okurduk 😀

Gönderildi : 23/09/2013 21:17

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

BT eğitim BNT pro olarak ta geçiyor araştırmanızı öneririm. Oradan eğtim almıştım. hocaların hepsi danışmanlık hizmeti de verdikleri için bilgi ve tecrübeleri fazlasıyla mevcut

Gönderildi : 21/11/2013 15:22

Paylaş: