Forum

Microsoft sertifika...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft sertifikaları prometricden kaldırıldımı

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
622 Görüntüleme
(@fatih-aksoy)
Gönderiler: 35
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,
Prometric sayfasına kayıt oldum,microsoft u secdıgımde karsıma

''As of January 1st, 2015, Prometric no longer delivers Microsoft certification exams.

if you wish to take a Microsoft certification exam, please visit the Microsoft Learning web site for further information.

If you have already taken a Microsoft certification exam with Prometric, and you:

·        Do not see your exam on your Microsoft transcript, contact your Microsoft Regional Service Center
·        Need to review your exam history with Prometric, log in to the Prometric web site
·        Require a score report, contact your Microsoft Regional Service Center

If you have any unused, unexpired Prometric vouchers, see the Microsoft Learning web site for further information.''

olarak bir yazı geliyor.
BEni bilgi için 
http://www.microsoft.com/learning sayfasına yonlendiriyor.
Su dakika itibariyle ise microsoft sayfası calısmıyor.

Bilgisi olan arkadaslardan ricam microsoft sertifikları prometricden kaldırıldımı acaba,
Bana bu konuda bilgi verebilirlermi.

Gönderildi : 02/06/2015 15:12

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

Merhaba, 

Microsoft ve Prometric ortaklığı 1 Ocak 2015 tarihinde sonlandı. Artık sınavlar Pearson VUE üzerinden alınıyor.

Kolay gelsin.

www.okanozbey.com

Gönderildi : 02/06/2015 17:41

(@fatih-aksoy)
Gönderiler: 35
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba, 

Microsoft ve Prometric ortaklığı 1 Ocak 2015 tarihinde sonlandı. Artık sınavlar Pearson VUE üzerinden alınıyor.

Kolay gelsin.

Teşekkür ederim yanıtınız için Pearson Vue ile ilgili kayıt aşamasının nasıl olduğuna dair birşeyler bulamadım.
Bu konuda yol gösterebilcek kimse varmıdır acaba

Gönderildi : 02/06/2015 18:04

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

Bildiğim kadarıyla  https://www.microsoft.com/learning/en-za/mcse-certification.aspx buradan almak istediğiniz sınavı seçiyorsunuz, örneğin 70-410 için MCSE Server seçerek 70-410 tıklıyorsunuz açılacak sayfada zaten sizi fiyat ve alım sayfasına yönlendiriyor. Oradan sınav satın almayı gerçekleştirip işlemleri yapıyorsunuz. 

www.okanozbey.com

Gönderildi : 03/06/2015 02:18

Paylaş: