Forum

Bu Eğitim Kurumuna ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bu Eğitim Kurumuna Dikkat Edin!!!

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
311 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

ÖNEMLİ!!!Amaç Eğitim Değil Hayallerinizden Para Kazanmak... Sayın Bilişimci Arkadaşlarım; 

w w w. b i l i s i m e g i t i m . c o m 
Sögütlüçesme Cad. Karadut Sok. No:18 Altıyol - Kadıköy Adresinde bulunan Bilişim Eğitim Merkezi Hakkında;

Bu Kuruma dikkat edin ve tüm bilişimci arkadaşlarınızı uyarın... 

2008 yılında İstanbul'da ikamet edebileceğimi düşünüp Bilişim Eğitim Merkezi’ne MCSE Eğitimi için kayıt oldum. Sonrasında bir trafik kazası geçirdim ve hasta hane evraklarımı bu eğitim kurumuna gönderdim ben bu eğitimi alamayacağım sebebi de bu şeklinde... Orada bulunan bir bayan faks makinesinin başka odada olduğunu ve bakıp gerekli iptal işlemini gerçekleştireceğini söyledi... Kuruma o kadar çok güvenip inanmıştım ki imzaladığım evrakları yırtıp atarlar diye düşünmüştüm... Aradan 5 sene geçtikten sonra hakkımda bir icra davası açılmış... 

Ama şöyle bir durum var bu kurumun kapısından sadece bir kere girdim ve sadece o insanları bir kere gördüm ne bir eğitim ne bir dokuman hiç bir şey almadım... ki İstanbul'a bile gitmedim. Ama bu kurum öyle bir düzen kurmuş ki siz eğitim alın veya almayın sadece imza atın yeter sizi son gücüne kadar mahkemelerin boşluklarından yararlanıp paranızı tabiri caizse avukatlar yardımıyla zorla alıyorlar... 

Bu kurumu arayıp neden böyle bir şey yapıyorsunuz neden ben sizden eğitim dokuman vs. hiç bir karşılık almadan bana bu durumu nasıl yaşata biliyorsunuz. Diye sorduğumda bey efendi evrakların kaybolmuş ve bizde öyle bir iptal evrakı yok deyip ben yetkili biri ile görüşmek istediğimde Melek adında bir bayanla görüştürdüler... Bana söylenen şu Mehmet Bey size bu eğitimi tekrar temin edeceğiz sorunu bu şekilde çözebiliriz diye cevap verdi ki aradan neredeyse 1 sene gibi bir süre geçti. Ne geri dönüş yaptılar nede bir mail ile cevap verdiler... (ki Firma yetkilisiyle en son görüşmemizden sonra yaklaşık 5 defa aradım. Yerinde yok şuan toplantıda vs. gibi mazeretler söylüyor ve telefonlarıma cevap vermiyor.) ve 5678 TL gibi bir rakam her ay maaşımdan kesiliyor. Birisi bu haksız kazanca dur demeli birisi bu kurumun insanların gelecek hayalleriyle oynamasına dur demeli diye siz bilişimci dostlarımla paylaşıyorum... 

Ve inanın bu kurumdan bırakın eğitimi kitap vs. Tanıtım broşürü bile almadım. 

Şimdi sizi uyarıyorum Bu kurumdan uzak durun... Tüm bilişimci dostlarıma ve arkadaşlarıma Saygılar sunar daima bilgi dolu düzenli bir hayat sürmelerini dilerim. 

Lütfen Sizde Paylaşın ve bilişimci dostlarımız mağdur olmasın... 

Gönderildi : 15/08/2014 21:02

(@yasarkiyak)
Gönderiler: 507
Honorable Member

Aynı olayı bende yaşadım. Eğitime gidemeyeceğim için 3 ay kurumun yollarını aşındırdım (ki benimki aynı şehirdeydi) , tamam iptal edeceğiz denildi ama sözleşmemin iptal edildiğini görmeden ve senetleri geri almadan pes etmedim hatta tamam dediklerinden 105 gün sonra senetlerimi alabildim ve kurtuldum. 

Tabiki suç sizin değil ancak tüm arkadaşlara şahsi tavsiyemdir ki ne olursa olsun evrak bırakmayın, iptal olduğunu görün.

Geçmiş olsun. 

Gönderildi : 16/08/2014 11:29

Paylaş: