Forum

Sistem Ağ Uzmanlığı

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sistem Ağ Uzmanlığı

8 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
412 Görüntüleme
(@AlaaddinTARHAN)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

selam arkadaşlar, ben bir matematikçi olarak  sistem ağ uzmanlığı kursuna gitmeyi düşünüyorum . Kurs için kurum ve eğitmen tavsiyesine ihtiyacım var. İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Tavsileriniz bu yönde olursa memnun olurum .Şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 15/11/2012 02:29

Cemal DANACI
(@cemaliii)
Gönderiler: 24
Eminent Member

anadolu yakasında varmı bilmiyorum fakat ben şirinevlerde Kariyer miimarından eğitim aldım.eğitim kurumundan çok eğitmen önemli...anlatımı sunumu...

Gönderildi : 20/11/2012 16:41

(@AlaaddinTARHAN)
Active Member
Konu başlatıcı

peki aldığınız eğitim sizce yeterlimiydi.gerek kurs açısından eğitmenler acısından ki asıl olan eğitmenler ? 

Gönderildi : 21/11/2012 02:54

Cemal DANACI
(@cemaliii)
Eminent Member

eğitim aldığınız kurum size ücretsiz tekrar imkanı sağladığında daha avantajlı oluyorsunuz. Benim aldığım eğitim yeterli olmasına rağmen ben bu imkandan yararlanmak için eğitimi tekrarlama gereği duydum. Tekrarlıyorum eğitmenin iyi ise problem yok. Ayrıca bu eğitimi alırken mutlaka uygulayabileceğin pratik yapabileceğin bir şirkette muhakkak çalışmanız icap ediyor.

Gönderildi : 21/11/2012 13:40

(@AlaaddinTARHAN)
Active Member
Konu başlatıcı

Evet anlıyorum sizi  ..böyle bi imkanım var aslında  pratik acısından gidebileceğim bi şirket... ben işin içine yeni  giren hatta  girmeye çabalayan biriyim diyebilirim bu yüzden biçok kavram eksiğim ve teknik bilgi  eksiğim var . sıfırdan başlayan biri için kurs ne kadar ağır gelir acaba ?? devamlı forum sitelerinden makale okuyarak araştırma yaparak su anda kendimi geliştiriyorum ??? aktracağız ve aktardıklarınız için teşekkürler cemal bey

Gönderildi : 21/11/2012 22:19

Cemal DANACI
(@cemaliii)
Eminent Member

kesinlikle araştırmaktan vazgeçme. Sistem tarafında biraz altyapın var ise kurs pek ağır gelmeyecektir. Bende 1 yıla yakındır Server tarafındayım araştırarak hatalarla karşılaşarak bir şeyler çözüme ulaşıyor ve bilginiz gelişiyor. Siz baş koyduğunuz yolda kendinizi geliştirmeye devam ettikçe eğitimlerle başa çıkmanız daha da kolaylaşacaktır. 

Gönderildi : 22/11/2012 12:22

(@AlaaddinTARHAN)
Active Member
Konu başlatıcı

cok teşekkürler...;)

Gönderildi : 22/11/2012 16:26

(@huseyinkartal)
Gönderiler: 651
Honorable Member

Alaaddin  bey  merhaba ,

Bence  bu iş öncelikle  sizde bitiyor eğitmen kesinlikle çok önemli fakat ,olay  eğitim ve eğitmen ile  bitmiyor sürekli lab  ortamında çalışmalısınız ögrendiklerinizi pratiğe dökmelisiniz eğitim alacağınız kurum'da  herşeyi %100 öğreneceksiniz diye bir şey yok bu yüzden sizin azminiz eğitim konusundaki meyvelerinizi toplamanızı sağlayacaktır.

Sevgiler.. Huseyin

Gönderildi : 10/12/2012 00:43

Paylaş: