Forum

Sistem Ağ Uzmanlığı
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Sistem Ağ Uzmanlığı

Alaaddin TARHAN
(@AlaaddinTARHAN)
Üye

selam arkadaşlar, ben bir matematikçi olarak  sistem ağ uzmanlığı kursuna gitmeyi düşünüyorum . Kurs için kurum ve eğitmen tavsiyesine ihtiyacım var. İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Tavsileriniz bu yönde olursa memnun olurum .Şimdiden teşekkürler.

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 15/11/2012 01:29
Cemaliii
(@cemaliii)
Üye

anadolu yakasında varmı bilmiyorum fakat ben şirinevlerde Kariyer miimarından eğitim aldım.eğitim kurumundan çok eğitmen önemli...anlatımı sunumu...

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/11/2012 15:41
Alaaddin TARHAN
(@AlaaddinTARHAN)
Üye

peki aldığınız eğitim sizce yeterlimiydi.gerek kurs açısından eğitmenler acısından ki asıl olan eğitmenler ? 

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 21/11/2012 01:54
Cemaliii
(@cemaliii)
Üye

eğitim aldığınız kurum size ücretsiz tekrar imkanı sağladığında daha avantajlı oluyorsunuz. Benim aldığım eğitim yeterli olmasına rağmen ben bu imkandan yararlanmak için eğitimi tekrarlama gereği duydum. Tekrarlıyorum eğitmenin iyi ise problem yok. Ayrıca bu eğitimi alırken mutlaka uygulayabileceğin pratik yapabileceğin bir şirkette muhakkak çalışmanız icap ediyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/11/2012 12:40
Alaaddin TARHAN
(@AlaaddinTARHAN)
Üye

Evet anlıyorum sizi  ..böyle bi imkanım var aslında  pratik acısından gidebileceğim bi şirket... ben işin içine yeni  giren hatta  girmeye çabalayan biriyim diyebilirim bu yüzden biçok kavram eksiğim ve teknik bilgi  eksiğim var . sıfırdan başlayan biri için kurs ne kadar ağır gelir acaba ?? devamlı forum sitelerinden makale okuyarak araştırma yaparak su anda kendimi geliştiriyorum ??? aktracağız ve aktardıklarınız için teşekkürler cemal bey

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 21/11/2012 21:19
Cemaliii
(@cemaliii)
Üye

kesinlikle araştırmaktan vazgeçme. Sistem tarafında biraz altyapın var ise kurs pek ağır gelmeyecektir. Bende 1 yıla yakındır Server tarafındayım araştırarak hatalarla karşılaşarak bir şeyler çözüme ulaşıyor ve bilginiz gelişiyor. Siz baş koyduğunuz yolda kendinizi geliştirmeye devam ettikçe eğitimlerle başa çıkmanız daha da kolaylaşacaktır. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/11/2012 11:22
Alaaddin TARHAN
(@AlaaddinTARHAN)
Üye

cok teşekkürler...;)

 

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 22/11/2012 15:26
Huseyin KARTAL
(@huseyinkartal)
Üye

Alaaddin  bey  merhaba ,

Bence  bu iş öncelikle  sizde bitiyor eğitmen kesinlikle çok önemli fakat ,olay  eğitim ve eğitmen ile  bitmiyor sürekli lab  ortamında çalışmalısınız ögrendiklerinizi pratiğe dökmelisiniz eğitim alacağınız kurum'da  herşeyi %100 öğreneceksiniz diye bir şey yok bu yüzden sizin azminiz eğitim konusundaki meyvelerinizi toplamanızı sağlayacaktır.

 Sevgiler.. Huseyin

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/12/2012 23:43
Paylaş: