Forum

Sistem - Ağ Uzmanlı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sistem - Ağ Uzmanlığı

11 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
396 Görüntüleme
(@cigdemkufaci)
Gönderiler: 26
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba 

Uzun süreçden beri çeşitli kurslara bakıyorum fiyat alıyorum. Aklım çok karışık. Sistem ve Ağ uzmanlığı üzerine eğitim almak istiyorum. Şu anda aslında yaptığım iş de bu şartlarımı dahada eğiterek sertifikasyonlara geçmek istiyorum .

2011 yılı içersinde eğitimde kalite yönünden hangisi iyidir arkdaşlar. ? Maddiyatın yanı sıra pişmanlık  duymayacağım kafamın rahat olacagı egıtım almak ıstıyorum ..Önerilerinizi bekliyorum.

Gönderildi : 24/10/2011 19:52

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2209
Illustrious Member

Cisco Eğitimi konusunda BT eğitimi şiddetle önerebilirim oradaki bir çok hocayıda tanıyorum. Hocaların çok iyi saha tecrübesi var. Sistem tarafında bir şey diyemem ama Cisco eğitimi alacaksanız BT eğitimde şaşmayın derim.

Gönderildi : 24/10/2011 20:01

(@mehmet.demir52)
Gönderiler: 339
Reputable Member

Merhaba;

Özgür hocam bende katılıyorum BT eğitim Network konusunda özelikle Cisco konusunda  çok iyiler BT eğitim konusunda uzman

başarılar

Gönderildi : 24/10/2011 20:17

(@cigdemkufaci)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Cisco su an ıcın degıldı. Sistem olarak başlayacagım. Bunun ıcın aklınıza ne gelıyor ben Bt ye baktım egıtımınde sistem yoktu

Gönderildi : 24/10/2011 20:25

(@tarikkaradeniz)
Gönderiler: 5
Active Member

Bilge Adam (Y)

Gönderildi : 16/11/2011 20:56

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

(@AliCevik)
Gönderiler: 145
Estimable Member

Bende BilgeAdam diyorum bu konuda. Üstelik hemen hemen kurs saati kadar da internet üzerinden etüt yapılıyor uygulamalı olarak akşamları.

Kurs esnasında tekrar ve uygulama çok faydalı olacaktır.

Gönderildi : 28/12/2011 20:37

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Dostum Uğur linki paylaşmış. Kursun adından çok Eğitmenin adına ve projelerine bakın derim ben.,

Bu arada 20 gün olmuş karar verdiniz mi acaba?

Gönderildi : 18/01/2012 15:17

(@cigdemkufaci)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba uzun zaman oldu yazıyorum evet bende eğimenine baktım daha öncesinde de bılge adamda görev almıs deneyımlı bır Egıtmenı tercıh ettım Bilişim Eğitimle anlaşmıştım bir kaç  ay üstelik Cisco da sistem eğitiminden sonra alacağım. 1 senelik kariyer kart muhabbeti aslında. 4 subat ta egıtıme start vereğiz. Umarım güzel ve faydalı olur. 
Tşk.

Gönderildi : 27/01/2012 17:15

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Merhaba uzun zaman oldu yazıyorum evet bende eğimenine baktım daha öncesinde de bılge adamda görev almıs deneyımlı bır Egıtmenı tercıh ettım Bilişim Eğitimle anlaşmıştım bir kaç  ay üstelik Cisco da sistem eğitiminden sonra alacağım. 1 senelik kariyer kart muhabbeti aslında. 4 subat ta egıtıme start vereğiz. Umarım güzel ve faydalı olur. 
Tşk.

Merhabalar,

Öncelikle hayırlı olsun. Kariyer kartınız olduğu için tüm eğitimlere odaklanmayın derim. Çünkü kafanız karışacaktır. Neyi çok istediğinize karar verin bence. All in One elemanlardan olmayın. Tabi bilginiz olması güzel. Ama yoğunlaşacağınız bir dalın olması güzel olacaktır. Mesela sadece Network ile ilgili derin bilgiye sahip olabilirsiniz. Ya da Sistem tarafında X bir ürüne yoğunlaşabilirsiniz.

Kursunuz şimdiden hayırlı olsun. İyi çalışmalar.

Gönderildi : 29/01/2012 14:42

(@alienli)
Gönderiler: 248
Reputable Member

Sistem ve network alanında uzmanlaşmak en iyisi.Piyasada çoğu kez biri diğerinden ayrı tutulmuyor.Herşeyden anlayan eleman statüsünde, bunların yanına bir de web tasarımı,site yöneticiliği vs eklenerek genişletiliyor.

Sistem yada network diye bir kısıtlama yapıldığında iş bulma bir okadar zorlaşıyor.İş bulunmaz olmuyor ama, bulma ihtimali azalıyor.Network her ne kadar geniş alan olsada,cisco eğitimi son sırada olması iyi bir tercih.

Alacağınız eğitimin kaliteli olmasını dilerim.Hayırlı olsun.

Gönderildi : 30/01/2012 00:52

Paylaş: