Bildirimler
Hepsini Temizle

Oracle  

  RSS
Ufuk Karabulut
(@UfukKarabulut)
Üye

Herkese merhaba firmamıza oracle database satın alınması düşünülmektedir.Bunun ile ilgili olarak oracle'da eğitim almak istesem nerden alırım ve alınacak bu eğitim sizlerce ne kadar faydalı olur.Oracle'ın kurulumu yönetimi ve dizaynı zormudur bu konularda bana bilgi sahibi arkadaşların yardımcı olmasını rica ederim yardım ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Alıntı
Gönderildi : 25/05/2010 21:50
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

Selam,


Bilginç IT Academy' den yeterli derecede alabilirsiniz eğitimi. Oracle SQL gibi değil, daha farklı bir dizaynı var, ama çok faydalı olacağına emin olun.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/05/2010 21:55
Gürcan ÇOLAK
(@GurcanCOLAK)
Üye

Merhaba;


 Bilginç Bu Eğitim İçin En Uygun Kurum. Özellikle Cüneyt Hoca'dan Alınırsa Faydalı Olur Diye Düşünüyorum. Kendisi Bu Aralar Yurt Dışında Eğer Burda da Onun Adına Bir Sınıf Açılırsa Katılmanızı Tavsiye Ederim. Bunu Yanında Alternatif Olarak Eren Hoca'da Kaliteli Bir Anlatım Sunmakta, Yakında Kısmet Olursa Bende Bu Konuyla İlgili Freelance Olarak Eğitim Vereceğim. Sistem Bir Kere Sağlam Dizayn Edilirse Hiç Bir Problem Çıkarmadan Çalışacaktır. Gerekli Testleri Yapmanız İçin Ücretsiz İndirip Deneyebilirsiniz. Yönetim Konusunda Eğitim Aldığınız Takdirde Aşırı Sorunla Karşılaşmazsınız. Bilginize


 İyi Çalışmalar...

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/05/2010 12:30
Paylaş: