Forum

BilgeAdam Izmir - Y...

Bildirimler
Hepsini Temizle

BilgeAdam Izmir - Yazilim

14 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
1,602 Görüntüleme
(@CagdasAldemir)
Gönderiler: 10
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar herkese daha once tekrar kurs tavsiyesi ile ilgili bir konu acmistim suan icin dusunugum bilgeadam izmir yazilim uazmanligi fakat bu islemi yapmadan biraz daha derinlemesine arastirayim dedim ve arastirdikca insanlarin nerdeyse bilgeadamin poltikalarindan nefret ettikleri yazilar makaleler bloglar gordum.. sizlerin bu konu hakkindaki dusunceleriniz nelerdir ogrenmek isterim izmir cevresinde yazilim kursu olarak nasildir bilginiz varmidir yada e-learning seklinde hizmet veren kurumlar varmidir? okuyup cevap veren herkese simdiden tesekkur ederim..

Hepinize Iyi calismalar... 

Gönderildi : 28/04/2010 20:34

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Merhabalar herkese daha once tekrar kurs tavsiyesi ile ilgili bir konu acmistim suan icin dusunugum bilgeadam izmir yazilim uazmanligi fakat bu islemi yapmadan biraz daha derinlemesine arastirayim dedim ve arastirdikca insanlarin nerdeyse bilgeadamin poltikalarindan nefret ettikleri yazilar makaleler bloglar gordum.. sizlerin bu konu hakkindaki dusunceleriniz nelerdir ogrenmek isterim izmir cevresinde yazilim kursu olarak nasildir bilginiz varmidir yada e-learning seklinde hizmet veren kurumlar varmidir? okuyup cevap veren herkese simdiden tesekkur ederim..

Hepinize Iyi calismalar... 

Portalımız üzerinde sürekli konuşuldu sürekli yazıldı. Siz Bilge Adam'a yada X bir firmaya eğitime gitmeyeceksiniz. Eğitmene gideceksiniz. Eğitimlere girmesi muhtemel hocalarınızın isimlerini alıp Google'a soracaksınız. Nasıl geri dönüşler aldığınıza bakacaksınız. Bu yüzden eğitim kurumunu pek fazla kafanıza takmayın. Eğitmeni kafanıza takın. Mesela Sistem alacak olsaydınız size Oytun Özen derdim direk. Bilge Adam İzmir Sistem ve Network Bölüm Başkan Yardımcısıdır kendisi. Ama yazılım uzak olduğum bir bölüm. Saygılar.

Gönderildi : 29/04/2010 01:22

(@system.gokan)
Gönderiler: 373
Honorable Member

Merhaba

Evet !. Erdem bey,

Kesinlikle katılıyorum. Oytun Özen benimde sistem hocamdı ve gerçekten iyi bir eğitmendir. Burada ismini görünce yazmadan edemedim. Kendisine buradan çok selamlar iletiyorum.

Keşke İzmir 'e gitmeseydiniz hocam. 🙂

Gönderildi : 30/04/2010 14:09

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Oytun Hocanın İzmir'de rahatı yerinde. Siz merak etmeyin. =)

Gönderildi : 30/04/2010 22:46

(@kayhankayihan)
Gönderiler: 854
Noble Member

Herkezin yazdıgını tekrarlamak gibi olacak ama Oytun hocanın hakkınıda vermek gerekir..

Sistem için Oytun Hoca Tavsiyem ama yazılımı bilemem, haungi dil ile ilgili eğitim alacaksın, faruk cubukcu ile görüş, kendisinin verecek olduğu eğitimi deneyebilirsin ama sistemde faruk cubukcu kendisi eğitim vermiyor ve eğitiminden memnun kalan pek yok ama yazılımla ilgili olarak iyi şeyler duydum...

Gönderildi : 03/05/2010 15:36

(@MustafaDemiral)
Gönderiler: 1
New Member

Merhaba,

Yazmadan geçemeyeceğim, Daha öncesind BilgeAdam townCenter'da eğitim aldım. Hocamda Kerem YARDIM'dı. O harika insan, izmirde egitimlerine devam ediyormus. Teknik ve anlatım olarak yok eşi benzeri.  Eğer yazılım düşünüyorsanız, bence bir tanısın 🙂

Gönderildi : 13/05/2010 03:50

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Bilge Adam iyileri izmir'e gönderdi demekki. =)

Gönderildi : 13/05/2010 10:20

(@ErcanSAGLAM)
Gönderiler: 2
New Member

Merhaba,

Bende Kerem YARDIM Hocanın town center öğrencilerindenim, teknik açıdan da bildiğini aktarım açısından da Kerem YARDIM çok iyidir. Bilgeadam ile alakalı yazılanlara gelince, bunun insanların bilgeadama başladıktan sonra ogrenmeye calısmamalarından kaynaklı oldugunu düşünüyorum. Çünkü oradaki eğitmenin sihirli bir hunisi yok. Kimsenin aklına bilgileri boşaltamaz. Sınıftaki arkadaşlarımın yazılımcı olmak adına çabası sadece kursa gelip gitmek iken ben düzenli çalıştım ve çok büyük faydasını gördüm. Şimdi onlar kötülese ne olur kötülemese ne olur. İyi olursa Allahtan kötü olursa kuldan demişler. Hala bir öğrencilik mantığı. O kadar para vermişsin çaba gösterme ve olmayınca da çamur at. Kerem hoca ilk derste demişti,"- Bu iş hiç kolay değil çok çalışmalısınız.! " Dediğini yapanlar şu an mutlu!

Çalışırım diyorsan bu eğitimi al 🙂

Gönderildi : 15/05/2010 05:49

(@CagdasAldemir)
Gönderiler: 10
Active Member
Konu başlatıcı

Yanıtlar için herkese teşekkür ederim yanıtlarınızı mailden takip ettim fakat bir turlu yorum yazamadım Bilgeadam a yazıldım arkadaslar bir cok kisinin soyledigi sey gercektende dogru calismak gerekiyor. ve bu konuda kendimden eminim eğitimim 17 Mayıs ta baslıyor egitmenim ise Ali Suleyman Topuz arkadaslar.

Herkese İyi Çalışmalar

Kolay Gelsin...

Gönderildi : 15/05/2010 13:57

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Hayırlı olsun. Siz isteyerek alırsanız bu eğitimi ve de eğitmeninizi zorlarsanız bu eğitim daha da keyifli hal alır. Eğitiminizde başarılar. 

Gönderildi : 16/05/2010 00:42

(@ErcanSAGLAM)
New Member

Ali Hoca Kerem hocanın işleri yoğun olduğu zamanlarda bizim proje yönetimi ve geliştirme konularında danışmanlığımızı yapmıştı. Sorunlarımıza her zaman çare buldu. Yardımcı olmak için çok uğraştı. Tanıdığım kadarıyla iyi biri. [Y]

Gönderildi : 20/05/2010 00:58

(@Chekirge)
Gönderiler: 1
New Member

Oytun Özen Benimde Bilge adamda Sistem Hocamdır Şoanda hala eğitim almaktayım ve de mükemmel bir hocadır ama eğitim sırf hocada kalmıyor sizinde birazcık çalışmanız gerekli. Hoca Çok iyi olsada sizde bir iş yoksa bu iş yürümez 🙂

Gönderildi : 16/07/2010 02:44

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Oytun Hocam şuan tatilde sanırım. Biz genelde görüşüyoruz ama siz yine de benden selam götürürseniz sevinirim. En fizikisinden. =))

Sizin de taktir ettiğiniz gibi sadece eğitmende tabi bitmez sizinde etkin olmanız gereklidir. Bu konuda Oytun Hocam sağolsun. Beni hep zorlardı. Ekstra ödevler projeler. Kendisine haftada kaç mail atardım bilmiyorum =)) Sağolsun iyi koçluk yaptı bana. Saygılar.

Gönderildi : 16/07/2010 03:52

(@oktaydalli)
New Member

merhabalar ayrı konu açma geregi duymadım bende Bilgeadam izmirde Sistem ve Ag Uzmanlıgı Egitimimne yazıldım....Tabi artık geri donuşu yok...ama izmirde başkada egitim yri olmadıgı için...Bilge adamı secmek zorunda kaldım...

Gönderildi : 07/11/2010 02:42

Paylaş: