Forum

Microsoft gelişim ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft gelişim hk. yardım

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
328 Görüntüleme
(@durdumehmet)
Gönderiler: 45
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba

MCP_MCTS_MCITP- HP APS- sertifikaları sahibiyim. Bu noktadan sonra kendimi hangi bir yada iki konuda geliştirmem ve uzan olmamda fayda vardır.

Bu konuda bilgi ve tecrübelerinize benim ile paylaşabilirmisiniz.

Örnek: Microsoft System center ailesinden

tşk

iyi çalışmalar.

Gönderildi : 15/03/2010 02:30

(@AhmetERSAHAN)
Gönderiler: 116
Estimable Member

Virtualization hakkında olabilir bence geleceğin teknolojisi olarak düşünüyorum microsoftun bu konuda sınavları ve eğitimleri var. Bİr çok kurum artık sanallaştırmaya geçiyor düşünün 10 larca serverı tek bir serverda toplayabiliyorsunuz gelecekte bence çok kullanılacak bir teknoloji

Gönderildi : 15/03/2010 02:43

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Ahmet Beyin de ifade ettiği üzere, Virtualization (Sanallaştırma), MS tarafında OCS olabilir. Yada sizin en çok sevdiğiniz MS yazılımı hangisi ise ona yoğunlaşabilirsiniz. Neticede uzmanlaşacak olan kişi sizsiniz. Biz sizi ve karakterinizi bilmediğimizden zorlanabiliriz. Çünkü MS sertifikasyonlarına sahipsiniz ama HP'ye de sahipsiniz. Burada sertifikasyonlara bakarak yorum yapmak biraz zor olsa gerek. Saygıla. 

Gönderildi : 21/03/2010 21:17

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

merhaba

MCP_MCTS_MCITP- HP APS- sertifikaları sahibiyim. Bu noktadan sonra kendimi hangi bir yada iki konuda geliştirmem ve uzan olmamda fayda vardır.

Bu konuda bilgi ve tecrübelerinize benim ile paylaşabilirmisiniz.

Örnek: Microsoft System center ailesinden

tşk

iyi çalışmalar.

System center ailesi geniş bir yelpazeye sahip, makaleler portalımızda mevcut faydalanabilirsiniz.Ayrıca ilginizi çeken bir alan varsa o alanda uzmanlaşabilirsiniz ki ilgi ,alaka önemlidir.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 21/03/2010 21:52

Paylaş: