Forum

İzmir Mcse eğitimi

Bildirimler
Hepsini Temizle

İzmir Mcse eğitimi

16 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
834 Görüntüleme
(@CagdasAldemir)
Gönderiler: 10
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar İzmirde bulunuyorum izmirde haftasonlari icin mcse egitimi veren kurum yada egitmen ariyorum tavsiye edebileceginiz kurum yada egitmen varmi acaba? bilgeadam haricinde cunku ilk olarak orayi denedim ama egitim fiyatlari karsilayabilecegimden cok fazla..

Gönderildi : 18/02/2010 19:53

(@ErdemHACISALIHOGLU)
Gönderiler: 542
Honorable Member

Merhaba ;

Öncelikle portalımıza hoşgeldiniz ,

http://www.bilimsel.com.tr/

bu siteyi  incelemenizi tavsiye ederim ...

Gönderildi : 18/02/2010 20:05

(@CagdasAldemir)
Active Member
Konu başlatıcı

Tesekkur ederim hemen inceliyorum.

Gönderildi : 18/02/2010 20:10

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Akser ' i inceleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 20/02/2010 23:23

(@CagdasAldemir)
Active Member
Konu başlatıcı

akser in sanirim aktif bir web sayfasi yok yada ben bulamadim tesekkurler

Gönderildi : 23/02/2010 15:15

(@kayhankayihan)
Gönderiler: 854
Noble Member

öncelikle bi izmir li olarak sanırım size ben yardımcı olabilirim

İzmir de mcse dedğinde 2-3 kurum var.

Bilge Adam

İzmir Akademi

Faruk Çubukcu

Bu üç kurum dışında sanırım adam gibi bir eğitim kurumu yok, bunların içinde en iyisi bilge adam donanımsal olarak en yeni cihazlar burda, ayrıca bilge adam da cisco eğitimi de alıyorsunuz ve kurs bittiğinde hem mcse hemde cisco network assistant(ccna) oluyosunuz. Ama sizinde belirtiğinizi gibi fiyat biraz fazla diger eğitim kurumlarına oranla..

İzmir akademiye gelince makina durumu vs ile ilgili bir bilgim yok, eğitim olarak fena değil diye biliyorum, fiyat olarakta  2500-3000 tl arası bişi ancak cisco eğitimi mevcut değil burda..

Faruk çubukcuya gelince, makinalar eski, eğitimde soru ezberleme ve temel eğitime bakıyor..

Bunun dışında merak ettiğin bişi var ise bildiğim kadarı ile cevaplarım..

Gönderildi : 23/02/2010 16:38

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

öncelikle bi izmir li olarak sanırım size ben yardımcı olabilirim

İzmir de mcse dedğinde 2-3 kurum var.

Bilge Adam

İzmir Akademi

Faruk Çubukcu

Bu üç kurum dışında sanırım adam gibi bir eğitim kurumu yok, bunların içinde en iyisi bilge adam donanımsal olarak en yeni cihazlar burda, ayrıca bilge adam da cisco eğitimi de alıyorsunuz ve kurs bittiğinde hem mcse hemde cisco network assistant(ccna) oluyosunuz. Ama sizinde belirtiğinizi gibi fiyat biraz fazla diger eğitim kurumlarına oranla..

İzmir akademiye gelince makina durumu vs ile ilgili bir bilgim yok, eğitim olarak fena değil diye biliyorum, fiyat olarakta  2500-3000 tl arası bişi ancak cisco eğitimi mevcut değil burda..

Faruk çubukcuya gelince, makinalar eski, eğitimde soru ezberleme ve temel eğitime bakıyor..

Bunun dışında merak ettiğin bişi var ise bildiğim kadarı ile cevaplarım..

Kayhan'cım sertifikasyon konusunda yanlış bilgi olmasın. Bilge Adam sana sertifikaları vermiyor. Sen istersen uluslararası geçerliliği olan sınavlara sonradan parasını vererek giriyorsun. Microsoft tarafında her sınav 70 dolar. Cisco CCNA sınavı ise 123 İngiliz Sterlinidir. Bu sınav ücretlerini sen karşılıyorsun. Bilge Adam'da yada X bir yerde kursa gitmeden de parasını verip bu sınavlara girebilirsin. Bu sınavların ücretleri ve sertifikasyon aşamaları kurs ücretine dahil değildir. Arkadaş için yanlış yönlendirme olmasın. Sende zan altında kalma. Saygılar.

Gönderildi : 23/02/2010 23:33

(@kayhankayihan)
Noble Member

evet arkadaşlar erdem arkadaşımızında belirtiği gibi sertifikayı kurum vermiyor, sadece sizi sınava hazırlıyor..

Bilge adam size cisco ve microsft sertifikası için eğitim verirken diğer kurumlar sadece microsoft eğitimi veriyor. ayrıca para ödeyerek cisco eğitimi almakta mümkün tabi..

Gönderildi : 24/02/2010 02:17

(@CagdasAldemir)
Active Member
Konu başlatıcı

cevaplayan arkadaslara tesekkur ederim bir kac gun bakamadim sagolun bilgilendirme icin sanirim bilgeadam disinda pek mantikli kurum yok.

Gönderildi : 24/02/2010 19:46

(@kayhankayihan)
Noble Member

izmir akademi yi de bi yakında incele istersen, orayla ilgili detaylı bilgim yok.

Ama herşey 4/4 lük istersen bilge adam derim.

Gönderildi : 24/02/2010 20:51

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

İzmir Bilge Adam'a gidecekseniz. Oytun Özen'den eğitim almaya çalışın. Tavsiye ederim. Saygılar.

Gönderildi : 24/02/2010 23:16

(@CagdasAldemir)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar...

Oytun ÖZEN hmm bir aralar netron da calismismiydi bilginiz varmi acaba? eger o Oytun ÖZEN ise sanirim bir projede beraber calısmıstık. istanbuldaydı artik izmirdemi kendisi?

Gönderildi : 25/02/2010 00:39

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Evet bir dönem Netron2da eğitmenlik yapmış. Şimdi Bölüm başkan Yardımcısı olarak İzmir Bilge Adam'da. Ama derslere de giriyor. Saygılar.

Gönderildi : 25/02/2010 00:46

(@kayhankayihan)
Noble Member

İzmir Bilge Adam'a gidecekseniz. Oytun Özen'den eğitim almaya çalışın. Tavsiye ederim. Saygılar.

Oytun Hocayı bende tavsiye ederim, zaten kendisi ile ders dışında bile 5 dk konuşsanız ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz.

Gönderildi : 25/02/2010 13:51

(@YunusBASER)
Gönderiler: 3
New Member

Merhabalar,

bende yeni başladım MCSA eğitimine, tayfun hoca giriyor derslere kendisi oldukça etkili ve anlaşılır anlatıyor konuları.örneklerle ile açıyor konuları. ben memnunum BA'dan. sertifika konuları içinse yeni zam  ile birlikte 100 $ oldu o konular biraz can sıkabilir ama temel eğitimi aldıktan sonra canını sıktığına değmeyeceğini anlamış olursun arkadaşım. Eğitim içeriği geniş 5 adet TÜRKÇE kitap veriyorlar, cisca da dahil. alternatiflerine göre kaliteli ve son teknoloji donanıma sahip sınıflar. Ben iş yerimde BA'mın verecekolduğu tüm eğitim konularını uyguluyorum, pratik var ama neyin nerede nasıl işe yarayacağı konusunu anlamak adına yazıldım bu kursa. sonuç itibari ile tavsiye ederim BA'mı.başarılar

Gönderildi : 09/08/2011 15:04

(@slmakoz)
Gönderiler: 8
Active Member

Yunus45 arkadaşım,

Bende BA'da sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi almak istiyorum. Ücreti konusunda bilgi verebilirsen çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Gönderildi : 02/09/2011 15:39

Paylaş: