Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

egitim

13 Yazılar
5 Üyeler
0 Reactions
382 Görüntüleme
(@senolkayikci)
Gönderiler: 95
Estimable Member
Konu başlatıcı

ya arkadaşlar beleş egitim veren bi gönüllü varmı acaba maltepe civarında özellikle  bide çalıştıgı yere götürüp işte sistem bu deyip biraz yanında takılacagımız biride olsa süper olur 

Gönderildi : 08/02/2010 03:03

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

İsteyenin bir yüzü kara vermeyen artık burda ne olur kestiremedim 🙂

Gönderildi : 08/02/2010 03:23

(@senolkayikci)
Estimable Member
Konu başlatıcı

istiyenin 1 yüzü kara imkanı olup ta vermeyen ruanda'da bi kabileden olsun  kabile savaşları yüzünden  rahat uyamasın   [:P]

Gönderildi : 08/02/2010 03:30

(@esersolmaz)

Gece gece :::)))

İyi uykular ...

Gönderildi : 08/02/2010 03:33

(@alihaydarortul)
Gönderiler: 151
Estimable Member

birazda cebe para koysa tadından yenmez [:D]

Gönderildi : 08/02/2010 03:33

(@ugurpek)
Gönderiler: 272
Reputable Member

ya arkadaşlar beleş egitim veren bi gönüllü varmı acaba maltepe civarında özellikle  bide çalıştıgı yere götürüp işte sistem bu deyip biraz yanında takılacagımız biride olsa süper olur 

komediya [:D]

Gönderildi : 09/02/2010 03:12

(@senolkayikci)
Estimable Member
Konu başlatıcı

çok zeki adammışsın hemende anladın komedi oldugunu biraz sabretseydin anlamsalardı bari komedi oldugunu

Gönderildi : 09/02/2010 03:15

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Bu şekilde yapabilecek bir gönüllü var mı? Bilmiyorum. Ama takıldığınız konuları forum üzerinden sorabilirsiniz. Göreceksiniz ki çok kişi yardım edecektir. Elimden gelen bir konuysa bende yardım etmeye çalışırım.

Şuan Bartın, Adana ve Mersin'de 3 arkadaşa online olarak yardımcı olmaya çalışıyorum. VM Projeleri veriyorum vb... Ama Okey'e 4lü tamam. Balkon alma imkanım şuan mümkün değil, kaldıramam. Ancak Forum üzerinden ÖM veya mail olarak yardımcı olmaya çalışırım. Elimden geldiği kadar. Saygılar...

Gönderildi : 12/02/2010 17:05

(@senolkayikci)
Estimable Member
Konu başlatıcı

eyvallah kardeş aklı başında bi sen cevap verdin (gerçi istekte aklı başında deil ama) balkon yapamamız kötü yanlız msn aracı ile ara sıra sesli yardımcı olursan sevinirim bazen anında ihtiyaç oluyor forum'da sorup  cevaplanana kadar zaman geçiyor saygılar

Gönderildi : 12/02/2010 17:11

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

eyvallah kardeş aklı başında bi sen cevap verdin (gerçi istekte aklı başında deil ama) balkon yapamamız kötü yanlız msn aracı ile ara sıra sesli yardımcı olursan sevinirim bazen anında ihtiyaç oluyor forum'da sorup  cevaplanana kadar zaman geçiyor saygılar

Rica ederim, MSN online oldukça ve müsaitsem yardımcı olmaya çalışırım. Sabah 9 - Akşam 8 arasında MSN imkansız. Akşam 8den sonra girerim en erken 12'de yatarım. Saygılar...

Gönderildi : 12/02/2010 17:37

(@esersolmaz)

video diyorum başkada bi şey demiyorum...

Gönderildi : 12/02/2010 17:41

(@senolkayikci)
Estimable Member
Konu başlatıcı

ok

Gönderildi : 12/02/2010 17:43

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

video diyorum başkada bi şey demiyorum...

Tabi burada Eser Hocamıza da katılmadan olmaz. Misal ben dahil çoğu ustamız burada videolar yayınlamakta. Mesela ben XP kurulumuna kadar çektim. Onları da izlemenizde fayda var. Saygılar...

Gönderildi : 12/02/2010 17:50

Paylaş: