Forum

Sistem&Network ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sistem&Network Uzmanlığı Kursu na gitmek istiyorum...?

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
422 Görüntüleme
(@serkandari)
Gönderiler: 124
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Sizlerin bilgilerine ve tecrübelerine ihtiyacım var.

Sistem uzmanlığı kursuna gitmek istiyorum.Bilgisayar tek.ve prog.  bölümü mezunuyum.2005 ten beride özel bir şirkette beilgi işlem sorumluu olrak çaşıyorum.yanlız şirket ve işler büyüdükce yetersizliklerim ortaya cıkıyor.özellikler server konusunda güvenlik konusunda bende kafaya koydum kendimce böyle bir kursa gitmem benim için daha çok faydalı olcağına inanıyorum.araştırıyorum ama bi türlü net bilgilere ulaşamıyorum herkes bişey demiş hangisi doğrudur  bilemiyorum.onun için sizlere bi danışayım dedim.

Ankara bu hizmeti alabileceğim yer olarak nereyi önerirsiniz,birde bende ing çok zayıf bu eğitimi alırken sorun çıkartabilirmi,yoksa ilk önce ing sorununu çözüp ondan sonramı başlayayım böyle bi kursa.şimdilik ankarada 2 yer ile randevu aldım görüşecem bilge adam ve netron hangisi iyidir yada sizlerin önereeği başka bir yer.fiatlar nasıl..

tesekkürederim,saygılarımla...

Gönderildi : 27/07/2009 16:29

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

ankarada http://www.netsoft.com.tr/  inceleyebilirsiniz.

kolay gelsin

Gönderildi : 27/07/2009 16:42

(@serkandari)
Estimable Member
Konu başlatıcı

öncelikle tesekkürederim.şimdi bişey dikkatimi cekti netsoft ile netronun ankara adres ve telefon bilgileri aynı.aradım bilgi istedim sabhta aramıştım 444 lü numara vermişti şimdide gene aynı numarayı verdii sizlerin bil bilgisi varmı bu konuda

Gönderildi : 27/07/2009 16:48

(@serkandari)
Estimable Member
Konu başlatıcı

birde ankarda bulunan zirvedekibeyiler diye bir yer var bu yer ile ilgili bilgisi olan varmıdır eğitimi nasıldır.netron nasıldır,bilgeadam nasıldır hangisini önerirsiniz yokmu bilgisi olan .....

Gönderildi : 27/07/2009 19:21

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Kurstan ziyade eğitmeni araştırmalısınız.Nasıl biri?Yayınlanmış makaleleri varmı, öğretmeyi seven kişilik mi?Sektördeki hangi projelerde görev almş vb. gibi. Gerekirse demo derslere girin inceleyin.

Şimdiden başarılar.

Gönderildi : 28/07/2009 04:31

(@alialtay)
Gönderiler: 1
New Member

ben istanbulda bilgeadam'a gidiyorum yukardaki arkadaşında dediği gibi eğitmen faktörü çok önemli serhad hocada hamza hocada bizim şansımıza bize değer biçilemiyecek kalitede eğitim verdiler diyebilirim bir başka konuda senin bu konudaki isteğinde umut vadedici yani söylemek istediğim azmini kaybetmeden bu konu üzerine bi kurstan destek alıp çalışırsan iyi bi şekilde başarabilirsin diye düşünüyorum

Gönderildi : 28/07/2009 05:34

(@serkandari)
Estimable Member
Konu başlatıcı

bilgeadam ve netronun fiatları çok yüksek ankarada zirvedekibeyinler diye bir yer var oranın fiatı daha uygun,ders toplam saati düşük tabiki.peki ankarada bulunan zirvedekibeyinler kursu hakkında bilgisi olanvarmı.şunu biliyorum sadece kurs yeterli değil.kendinden bişeyler katman gerekli ve bu işi ne zamandır düşünüyorum ama şu anda iyice kafaya koymuş durumdayım amalum maddiyat engelleri:)

Gönderildi : 28/07/2009 14:19

Paylaş: