Forum

Samsung Tablet Ener...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Samsung Tablet Enerji Verip + Data Verisi Yollamak

5 Yazılar
4 Üyeler
2 Likes
225 Görüntüleme
(@anarchosa)
Gönderiler: 12
Eminent Member
Konu başlatıcı

Samsung Tablet Enerji Verip + Data Verisi Yollamak İstiyorum Resimdeki Gibi Tabletin ŞArjı Hiç Bitmesin İstiyorum Ancak İnternette bulduğum OTG dönüştücü böyle bir kablo  var ancak doğru çalışıp çalışmadığını bilmiyorum, bende usb çoğaltıcı adaptörlü var tableti ona bağlayıp barkod okutma cihazını bağladığımda sapıtıyor,ilk önce hangi kabloyu bağladıysam 1.cil o oluyor enerjiyi bağladıysam enerji alıyor, data girişini bağladıysam datayı alıyor. bu otg dönüştürücü kabloyu internette gezerken gördüm ancak buda diğeri gibi sağlıklı çalışıp verim alabilecekmiyim bilmiyorum bu yüzden fikir almak istedim  

Gönderildi : 12/02/2024 21:25

(@ealbayrak)
Gönderiler: 23
Eminent Member

barkod okuyucu usb olanı değilde kablosuz bir model seçseniz?

Gönderildi : 13/02/2024 08:06

(@serkanates)
Gönderiler: 1281
Üye

Merhaba @anarchosa

Bu kurguda deneyeceğiniz hiç bir yöntem kararlı çalışmayacaktır. TEST ortamı için geçici birşeyler yapıyorsanız deneyin ancak PROD ortam için düşünüyorsanız dediğim gibi stabilite beklemeyin. Günün sonunda ilgili ürünler yapmak istediğiniz iş için üretilmiş değiller. Bağlantıdaki görebileceğiniz tarzda ürünler tercih etmeniz daha doğru bir yaklaşım olur.

Yine de deneme yapmak isterseniz piyasada uzak doğudan gelen, adaptör beslemeli ve üzerinde ekstra TYPE-A veya TYPE-C portlu android tabletler mevcut. Endüstriyel olmasa da bütçe açısından daha uygun bir seçenek olabilir.

https://www.newland-id.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/mikro-kiosklar/nquire-1000-manta-ii

Gönderildi : 13/02/2024 08:07
Hakan Uzuner reacted

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4301
Co-Helper

Dandik dönüştürücüyle o iş olmaz active dönüştürücü gerekli selective çalışan dönüştürücüyle olmaz yaşadığınız gibi gerçekleşir. Finalde Serkanın dediğine katılırım endüstriyel tablet kullanın bunların harici pw girişleri olanları var.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 15/02/2024 00:17
Hakan Uzuner reacted

(@anarchosa)
Gönderiler: 12
Eminent Member
Konu başlatıcı

@ealbayrak kablosuz barkod okuyucular bağlantı kopmaları oluyor gün içinde

Gönderildi : 15/02/2024 00:18

Paylaş: