Forum

Mini ve Endüstriyel...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Mini ve Endüstriyel bilgisayar önerisi

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
504 Görüntüleme
(@berkayguzelbeyoglu)
Gönderiler: 227
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar çalışmakta olduğum firmada üretim içerisindeki bilgisayarları değiştirmeyi düşünüyoruz. 10 senelik bilgisayarların ardından yaşadığım sorunları ve düşüncelerimi sizinle paylaşıp sizin de deneyimlediğiniz yada önerdiğiniz ürünleri değerlendirmek isterim.

Kullanılacak alan üretim içerisinde olacak ve toz en büyük düşmanı 🙂 bu sebepten fansız yada endüstriyel tip düşüyorum. bilgisayarlarda çalışacak sadece google crhome ve sap ekranı olacak bunun dışında çalışacak birşey yok. mini ürünlere daha çok bakıyorum çok fazla seçenek var tabiki ama fazla sayıda alacağımız için deneyimlenmiş ürünleri incelemek istiyorum. bu konuda önerilerinizi rica ediyorum.

Gönderildi : 17/09/2021 21:18

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

TechnoPC bakabilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 17/09/2021 21:20

(@serkanates)
Gönderiler: 1281
Üye

Ayrıca bknz: pos pc

Gönderildi : 17/09/2021 22:23

(@berkayguzelbeyoglu)
Gönderiler: 227
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhabalar sadece kasa olarak bakıyorum.

şu linkteki ürün ilgimi çekti https://www.hepsiburada.com/techstorm-ac1-z-intel-celeron-j4125-8gb-256gb-ssd-windows-10-pro-mini-pc-p-HBCV00000LSC6Q

Hakan hocamın dediği firmadan da fiyat teklifi istedim. 

Gönderildi : 17/09/2021 22:36

(@serkanates)
Gönderiler: 1281
Üye

Pos pc ler ile aynı zamanda dokunmatik ekranada sahip olursunuz, belki avantaj sağlayabilir. Birde satınalma öncesi demo ürün de isteyin derim ben, genelde yardımcı olurlar. Böylece üreteceği performansı daha iyi gözlemleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 17/09/2021 23:23

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Ben link verdiğiniz gibi bir modeli uzun süre kullandım, çok memnun kaldım technocp'den. Bir ara lab makinesi olarak kullanıyordum 🙂 Tabi artık 64gb ram, xeon işlemci vs workstation kullandığım için ek bir makineye gerek kalmadı lablar için veya azure kullanıyorum daha büyük setuplar için.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/09/2021 13:18

Paylaş: