Forum

Masaüstü pc'de "NO ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Masaüstü pc'de "NO SİGNAL" hatası

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
1,860 Görüntüleme
(@mertdomruk-2)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba bilgisayar da no signal hatası alıyorum ram değiştirdim ramleri farklı slotlara taktım bilgisayar açıldı.

Fakat bilgisayar arada yine no signal hatası veriyor.

Çözüm için yardımlarınızı bekliyorum.

Gönderildi : 01/03/2021 11:45

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Selam, ben aslında çok anlamam çünkü gençken donanım işlerine bakıyordum ama bu no signal monitorden geliyor değil mi? yani makine laptop mı? Masa üstü mü? Ekran kartını değiştirdin mi? Bu tür temel şeyleri yazmazsan bu sorunları görmeden çözemez kimse, istiyorsun ki ben bir taş attım kim çıkarır ise çıkarsın.

Yanlış anlama soruya özenmeden sormuşsun.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 01/03/2021 15:58

(@omertunc)
Gönderiler: 30
Trusted Member

Gönderen: @mertdomruk-2

Merhaba bilgisayar da no signal hatası alıyorum ram değiştirdim ramleri farklı slotlara taktım bilgisayar açıldı.

Fakat bilgisayar arada yine no signal hatası veriyor.

Çözüm için yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba,
Sorunun çok kapsamlı ve geniş bir yelpazede cevaplanması gerekiyor. Ram slotlarını değiştirince açılıyor demişsin ama ses ile uyarı veriyormu ? dıt dıt tarzı bir uyarı varsa kaç kere veriyor o uyarıyı ? o sayıdan belki bişeyler çıkartabilirsin. Sonra aklıma gelen monitör ile bilgisayar arasındaki kablonun değişimi olabilir ve ekran kartının güncellenmesi. 

Gönderildi : 01/03/2021 22:34

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4298
Co-Helper

Bu kadar bilgi paylaşmayla web den kimse çözemez o tip bir durumu anca Neo felan olması lazım. 🙂

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 02/03/2021 02:10

Paylaş: