Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Storage

42 Yazılar
11 Üyeler
0 Likes
962 Görüntüleme
(@korhankoseoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

sonuç olarak şunu söylemek gerekir. hepimiz burda siz değerli hocalarımız ve abilerimizden bişeyler öğrenirken karşılığında boş bulunmayarak bizlerde bir nebze katkıda bulunmak isteriz. Forumumuzun her forum gibi bi vizyonu var fakat burası eğlencepark değil bir çözümpark. ama aramızda şakalaşmayacaz mı ot gibi mi sürdürmeli ? tabikide hayır.

bi de şu da var her işi devletten beklememek lazım biraz da vatandaşlar duyarlı olmalı diye düşünüyorum.

bu forumu iyileştirip güzelleştirecek de bu forumu berbat edecek olanda biz üyeler ve değerli hocalarımız ve abilerimizdir. ama bizim yapmamız gereken yararlı bi forumu çöplük değil daha güzel bir duruma getirmektir.

zaten çözümpark ın kalitesini anlatmaya gerek yok. herkes bizim noldumuzu da az çok biliyor.

iyi günler

Gönderildi : 13/04/2008 21:46

(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

NetAPP kullanan biri olarak şunu söyliyebilirim. Eger SAN alınacaksa bir arkadaşta bahsetmiş zaten. İlk önce Ya EMC yada NetApp incenlemeli. Daha sonra diğer markalara bakabilirsiniz. Benim hatırladığım kadarıyla IBM de storage lerini NetApp ' a yaptırıyordu. İyi çalışmalar.Bu arada ben FAS 270 ve 250 kullanıyorum.

Gönderildi : 14/04/2008 11:38

(@miracatmis)
Gönderiler: 317
Honorable Member

Selam

Fujitsunun store ürünleri nasılsıldır.Fujitsudan storege ile ilgili bir tanıtım sonrası bu ürünlerinin diğer firmaların ürünlerinden oldukça başarılı olduğu öğrendim.aslı astarı nedir nekadar doğru ürünlerinin kalitesi teknolojisi?

Gönderildi : 12/09/2009 16:01

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32998
Illustrious Member Yönetici

Merhaba Miraç bey ;

Size tavsiyem öncelikle HP sonrasında IBM ve netapp olacaktır , Fujitsu markasıda başarılı ürünlerdir ancak diğerleri yanında özellik ve performans farkı bulunmaktadır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/09/2009 17:32

Sayfa 3 / 3
Paylaş: