Forum

XP kaç Trabyt ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

XP kaç Trabyt a kadar HDD destekler

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
427 Görüntüleme
(@SerdarBayram)
Gönderiler: 243
Reputable Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar çok fazla sayıda kamera için uzun süreli bir kayıt isteniyor bunun içinde XP nin en fazla kaç Terabyt a kadar HDD yi desteklediğini bilmeliyim

32-bit ve 64- bit max kaç trbyt a kadar HDD(ben 8 diye biliyorum) destekler vede bu işlem için önerebileceğiniz bir yedekleme sistemi yada

bu işi görebilecek bir donanım varmı  bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

Gönderildi : 12/03/2009 16:10

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Merhabalar,

Ben sistemimde 4TB diske kadar çıktım bir sıkıntı yok şimdilik.Donanım olarak biraz makinanın iyi olması gerekli kameraların programını kasmadan açabilecek iyi bir cihaz toplamanızda yarar var.

Gönderildi : 12/03/2009 17:55

(@VeyselUYAR)
Gönderiler: 233
Reputable Member

merhaba kayıtlar için size bi ipucu vermek istiyorum,kayıt kalitesini editleyip (kalliteyi gerektiği miktarda düşürmek) diskteki veri boşlugunu pozitif olarak kullanabilrsiniz.

genelde sıkıntı şu yönde olur.

1. kayıt kalitesi düşüktür ama ortada somut bi data (video kaydı)vardır iş görür

2. kayıt kalitelidir,istenilen zaman dlimindeki kayıt yoktur (sebebi disk dolmuştur silinmiştir vs.vs.)

Gönderildi : 24/03/2009 17:02

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Ben farklı bir yol önereceğim size. Windows XP üzerine disk takıp kayıtları burada tutmak yerine Stroge ürünler tercih edip yedekleme işlemlerini bu ürünler üzerinde yapmanız daha mantıklı olacaktır. OS olduğunda ortaya farklı sorunlar çıkaracağı gibi bu verilerin daha yüksek kapasitelere çkması gerektiğinde de yine bir sıkıntı ortaya çıkacaktır. Hatta ve hatta Stroge ürünlerle birlikte gelen özel yazılımlar ile iyi bir alt yapı oluşturabilirsiniz.

Gönderildi : 27/03/2009 04:13

Paylaş: