Forum

Kullanıcıların Cep ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kullanıcıların Cep Telefonu [Kurumsal ve Özel]

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
467 Görüntüleme
(@andackartal)
Gönderiler: 149
Estimable Member
Konu başlatıcı

Değerli Üyeler,

Sizlerinde bildiği gibi;
Cep Telefonları bir çok şirketin IT departmanı sorumluluğundadır.

Benim çözüm aradığım soru ise şudur:
İnsanlar ' a firma olarak bir şirket telefonu temin ettiğimiz zaman, 2. bir telefonları oluyor ve
Bu çok sevimli karşılanmıyor.  Çalışanların bir çoğu sadece kendi cep telefonunu kullanmak istiyor.

Bu konuda çalışanlara nasıl bir profesyonel çözüm önerebiliriz ?

Tek bir cep telefonunu üzerinden  tek hatta  iki ayrı tanım yapabilmek mümkün mü ?
Sizler bu konularda nasıl çözümler buldunuz.

Saygılarımla

Gönderildi : 28/06/2017 11:48

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

Konu ayrıntılarını yazarsanız yani niçin kurum cep tel veriyor, hedeflenen nedir, kurumsal uygulamalar nedir daha net cevaplar verilebilir. Profesyonel çözüm arayışından kastınız nedir.
Genel de şirket iyi cihazlar verirse iphone gibi kullanıcılar kendi cihazlarını kullanmak istemez. 🙂

Basit bir kurumsal prosedür, emirname ile kurumsal uygulamaların şahsi cepler ile yapılmaması sağlanabilir.
Gerekirse şirket şahsi telefonları şirket içerisinde yasaklayabilir fakat bunu toplama dışında yapabilmek için jammer tipi cihazlar gerekli yani yatırım.
Şahsi cihazlara kurum uygulamalarını kurmaz, destek sunmazsınız.
"Tek bir cep telefonunu üzerinden  tek hatta  iki ayrı tanım yapabilmek mümkün mü ?" bunu da anlayamadım. Hatla ilgili tanım ihtiyacınız nedir.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/06/2017 19:19

Paylaş: